Vrhunska odbojka u finalu, prepuna dvorana i pobjeda izabranika Vlade Miličeviča u meču za infarkt.

Odbojka je večeras u Odžaku režirala najljepšu sportsku priču. Nakon što je Napredak osvojio prvi set, koji je morao trajati duže od uobičajenog, Radnik je u narednom izjednačio, da bi u trećem uzvratio domaćinu na još izraženiji način nego što se desilo u prvom.

Naime treči set u prvoj utakmici finalne serije plej-ofa vjerovatno nikada do sada nije zabilježen u odbojkaškom sportu Bosne i Hercegovine. Zajedno su dva tima osvojilla čak 66 poena, ali je Radnik ipak uspio posle nevjerovatne požrtvovanisti svakog  pojedinca na terenu da ga osvoji rezultatom 34:32.
Četvrti set je takođe bio zanimljiv ali je Naprddak nošen podrškom domaće publike uspio da ga riješi u svoju korist.
Konačno, ušlo se u odlučujući peti set. Bijeljinci su pokazali od kakvog su materijala i vrlo ubjedljivo sa 15-7 dobili taj-brejk za konačan trijumf od 3:2 u setovima.
Drugi meč je na programu sljedeće sedmice u Bijeljini.