Ovaj susret nije imao pretjerani rezultatski značaj jer je Real osigurao prvo mjesto poslije regularnog dijela, dok su Beograđani izgubili šansu za play-off.

U takvom meču, Zvezda je pružila dobru partiju. U jednom momentu sredinom treće četvrtine vodila je i sa 16 koševa prednosti (70:54), ali Real je uspio anulirati zaostatak i uslijedila je zanimljiva završnica.

U samom finišu "sijevalo" je sa svih strana, ali na kraju je Real slavio 101:94.

Musa je na terenu proveo 25 minuta i za to vrijeme je postigao 30 poena uz četiri skoka i dvije asistencije. Osim njega, istakli su se Hezonja sa 20 i Yabusele sa 16 poena.

Najefikasniji u redovima Zvezde bio je Nedović sa 30 poena, a raspoložen je bio i Hanga sa 22.

Real je prvi na tabeli Eurolige sa 26 pobjeda i šest poraza, dok je Zvezda na 16. poziciji sa skorom 11-21.