Tim iz Atine čiji je budžet veći nego kompletne odbojkaške Premijer lige BiH  je bio dominantan u prva dva seta i ove periode igre lako i ubjedljivo riješio u svoju korist.

Međutim u trećem setu naši odbojkaši su pokazali da nisu zalutali u elitno evropsko klupsko takmičenje. Od starta su nametnuli svoju igru i najviše zahvaljujući raspoloženom Popoviću te odličnoj blok igri na mreži Tuzlančića koji je bukvalno ugasio Olimpijakosovog primača Hidalga su uspjeli da ubjedljivo osvoje set rezultatom 25:18.

U četvrtom setu, Radnik se dobro držao, vodio je 12:11, ali u daljem toku igre je presudilo iskustvo i kvalitet tima iz Pireja, pa je grčki šampion dobio set sa 25:21 i rješio meč u svoju korist rezultatom 3:1.

Radnik je uprkos porazima juče od Partizana i večeras Olimpijakosa osvjetlao obraz grada Bijeljina i BH odbojke.

Uz već pomenute Popovića i Tuzlančića odličnu partiju večeras su pružili Jelić i Drljić.