14.9 C
Bijeljina
четвртак, јул 3, 2025
NaslovnaVijestiTragedija: Poginuo navijač Argentine, pao sa simbola Buenos Ajresa

Tragedija: Poginuo navijač Argentine, pao sa simbola Buenos Ajresa

Datum:

Fudbalska reprezentacija Argentine porazila je Kolumbiju sa 1:0 u finalu Kopa Amerika za svoj šesnaesti trofej u ovom takmičenju. Meč se igrao u Majamiju i imao je svoju uvertiru u vidu incidenata ispred kapija stadiona i pokušaja upada navijača.

Nisu svi imali kartu, a želeli su da gledaju svoje uzdanice, pronalazili kreativne načine da prevare obezbeđenje, međutim nisu uspevali.

Bez incidenata nije moglo ni na ulicama Buenos Ajresa, pošto se slavilo do kasno u noć, ali su pojedinci bili u modu i pre duela. Neki ljudi su prevazišli sve granice, pa je došlo i do tragedije.

Kako prenose argentinski mediji, pre meča se u bašti Obelisk jedan čovek popeo na slovo A visoko nekoliko metra i pao i preminuo na licu mesta.

Policija ga je neposredno pre tragedije upozoravala preko megafona, ali nije bilo spasa. U pitanju je 29-godišnji mladić.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Dijete palo sa petog sprata; Užas u Novom Pazaru FOTO

Večeras se u stambenoj zgradi "Hari Trejd" u Novom...

Ukinut pritvor dvojici pripadnika Belivukove grupe

Veće Specijalnog suda u Beogradu ukinulo je danas pritvor...

Uhapšeni saradnici Radoja Zvicera; Oglasio se MUP VIDEO

U velikoj zajedničkoj akciji TOK-a i FAST tima za...

Sudar u Banjaluci, povrijeđen motociklista

BANJALUKA - Motociklista je povrijeđen u sudaru moticikla, kojim...

Hitno evakuisana Ikea VIDEO

Prodavnica Ikea u Beogradu danas je hitno evakuisana, prenose...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име