-0.1 C
Bijeljina
понедељак, јануар 20, 2025
NaslovnaVijestiOvo znamo o ubistvu Zorana iz Rume: Gajio dobermane, imao kafić, a...

Ovo znamo o ubistvu Zorana iz Rume: Gajio dobermane, imao kafić, a prijatelji mu ovo govorili za žene

Datum:

Zoran O. (68) vlasnik kafića i odgajivačnice za dobermane, ubijen je u svojoj kući u Ulici Marka Oreškovića u Rumi, a ceo slučaj i dalje je pokriven velom misterije.

Kako saznajemo, ubistvo se,navodno, dogodilo još pre nekoliko dana, ali je njegov sin iz prvog braka, pronašao očevo telo tek juče, kada je slučaj i prijavljen policiji.

Međutim telo je unakaženo i puno modrica i podlica, a uviđaj je prema rečima našeg izvora pokazao da se Zoran aktivno branio od napadača. Sa druge strane njegovi prijatelji su šokirani da je Zorana neko lako mogao da savlada, jer iako je duboko zagazio u sedmu deceniju života, bio je fizički spreman i jak, a jedan njegov prijatelj kaže da su oni koji su ga poznavali imali prema njemu i neku vrstu strahopoštovanja.

– Dugo je bio i ugostiteljstvu i u poslu oko doberman, bio je šmeker i ženskaroš, znali smo često da se šalim da će mu žene doći glave. E moj Zoki ne mogu da verujem da ga nema – rekao je za naš portal Zoranov prijatelj iz Novog Sada.

Iako je u krugu prijatelja važio za poštenog, kažu da je bio preke naravi i da je voleo da se posvađa, ali da se nikada nikome nije zamerio u toj meri da ga neko ubije na ovako gnusan način. Komšije kažu da ga pamte kao čovek dobrog raspoloženja i komunikativnog tipa, koji je bio gradska faca.

Taj njegov kafić je bio posećen dok je radio. Zoran je voleo žene i dobar provod, međutim kafić je zatvorio pre par godina i od tada ga je povremeno izdavao za proslave. Kafić se nalazi na svega 50 metara od njegove kuće u istoj ulici. Po varoši kruži i priča da je kafić nedavno i prodao pa da i to može biti motiv ovog ubistva, ali za sada sve ostaje na špekulacijama i nagađanju.

Iz PU Sremska Mitrovica ne mogu da nam kažu više detalja dok se potpuno na završe istraga i obdukcija. Inače, Zoran je širom Srbije bio poznat po odgajivanju i prodaji rasnih dobermana, a često ih je vodio po izložbama u inostranstvu, a važio je za pouzdanog i dobrog odgajivača koji je bio cenjen i van granica Srbije.

– Ne znam šta će sada biti sa psima, ovo je tuga, toliko ih je voleo i posvetio ima ceo svoj život – dodaje Zoranov prijatelj iz Novog Sada i kaže da je veoma čudno da je ubica imao hrabrosti da uđe pored tri dobermana u dvorište i da izvrši zločin, te da je moguće da su ga psi dobro poznavali.

U kući u kojoj se dogodilo ubistvo trenutno nema nikoga, a sin je jutros na kratko svratio. Vrata kuće su zapečaćena i postavljano je pismeno upozorenje da se radi o mestu zločina.

Reklame

Povezane vijesti

Ministar: Sumnja se da je požar u domu za stare podmetnut

Ministar za rad, zapošljavanje, boračka i socijalna pitanja Nemanja...

Stravična saobraćajna nesreća u Šipovu, poginuo vozač

Pedesetogodišnji K.A. iz Broda poginuo je sinoć u saobraćajnoj...

Užas u Barajevu: Broj mrtvih u staračkom domu porastao na osam FOTO

Prema najnovijim podacima, najmanje osam osoba je stradalo, a...

Oglasilo se VJT nakon požara u Barajevu: Javni tužilac je na uviđaju; Naložena obdukcija

Dežurni javni tužilac Višeg javnog tužilaštva u Beogradu obavlja...

Detalji drame: Ranjen Samedin Fišić, upucao ga sarajevski ugostitelj

SARAJEVO - U pucnjavi na Ilidži danas je ranjen...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име