18.2 C
Bijeljina
недеља, април 20, 2025
NaslovnaVijestiIz bunara izvučena tijela braće: Putovali po svetu, prošle godine posetili Hrvatsku:...

Iz bunara izvučena tijela braće: Putovali po svetu, prošle godine posetili Hrvatsku: Policija sumnja da je ovo motiv ubistva

Datum:

Tri tela bačena u bunar sa prostrelnim ranama u glavi pripadaju nestaloj braći iz Australije i njihovom prijatelju, američkom državljaninu, saopštile su u nedelju meksičke vlasti.

Rođaci Amerikanca Džeka Kartera Roada i australijske braće Džejka i Kaluma Robinsona identifikovali su njihova tela i neće biti potrebe za genetskim testovima, saopštila je kancelarija državnog tužioca Baha Kalifornije u nedelju.

Inače, braća Robinson su putovala po svetu i posećivala lokacije zanimljive surferima. Prošle godine posetili su i Hrvatsku – bili su na Plitvicama i Jadranu.

Troje meksičkih državljana koji su prethodno ispitani u vezi sa njihovim nestankom uhapšeni su pod sumnjom za otmicu, saopštilo je državno tužilaštvo. Jedan od osumnjičenih je identifikovan kao Hesus Herardo N, poznatiji kao „El Kekas“.

Trojica prijatelja bila su na surfovanju i kampovanju u blizini grada Ensenade, oko 70 kilometara južno od pograničnog grada Tihuane, kada su nestali 29. aprila.

Surferi su možda bili napadnuti u pokušaju krađe vozila, rekli su zvaničnici, pozivajući se na rezultate preliminarne istrage. Donja Kalifornija poslednjih godina beleži porast nasilja, mada se ono retko dešava u turističkim oblastima kao što je Ensenada.

Izgoreli beli pikap pronađen je na jednom ranču u Santo Tomasu, udaljenom oko 50 kilometara od mesta gde su pronađena tela, prenosi CNN. U pitanju je vozilo ispred kog se Kalum fotografisao i sliku postavio na Instagram nedelju dana pre nego što su tri druga nestala

Reklame

Povezane vijesti

Pucnjava kod TC „Stadion“ u Beogradu; Ispaljeni hici iz automobila

U beogradskoj opštini Voždovac kod tržnog centra "Stadion" večeras...

U sudaru motora i auta teško povrijeđen motociklista

BRČKO - Motociklista L.S. (31) teško je povrijeđen danas...

U nesreći u kojoj je stradao Pokrivač, poginuo i bh. državljanin: U autu bilo i dijete

Bh. državljanin poginuo je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći koja...

Saobraćajna nesreća u Batajnici: Teško povređen muškarac

Jedan muškarac zadobio je teške traumatske povrede u saobraćajnoj...

Muškarac iz BiH na perfidan način „orobio“penzionere, šteta 270.000 evra

BEČ – Pripadnici bečke policije uhapsili su državljanina Bosne...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име