29.3 C
Bijeljina
субота, јул 5, 2025
NaslovnaSportFudbal"Zmajevi" odustali od Save Miloševića: Srpski trener neće dobiti produženje ugovora sa...

„Zmajevi“ odustali od Save Miloševića: Srpski trener neće dobiti produženje ugovora sa FS BiH

Datum:

Fudbalski savez Bosne i Hercegovine odlučio je da neće produžiti saradnju sa Savom Miloševićem

Milošević se nije uspio plasirati na Evropsko prvenstvo u Njemačkoj, što mu je bio zacrtani cilj, te su čelnici Saveza odlučili da neće produžiti njegovo vrijeme na klupi „Zmajeva“.

Kako je potvrđeno za medije, u igri za Miloševićevog nasljednika je više kandidata, međutim najozbiljnije ime je Sergej Barbarez.

Barbarez je ikona reprezentacije BiH i legendarni kapiten, a u periodu od 1998. do 2006. godine je upisao 47 nastupa i postigao 17 pogodaka.

‘’SportSport’’ čak prenosi da su preostale sitnice do konačnog dogovora i 52-godišnjak bi mogao uskoro postati novi selektor na klupi bh. ekipe.

Ono što je zanimljivo jeste da je Savez obavio razgovore sa njim, ali je srpski stručnjak odbio da produži saradnju  i time je okončao svoj kratak period na klupi Bosne i Hercegovine.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Bojan Dimoski ponovo u Humskoj: Partizan ga vratio, a igrao je samo 56 minuta!

Severnomakedonski reprezentativac Bojan Dimoski i narednih šest meseci nosiće...

Inzagi precrtao Mitrovića

Simone Inzagi, trener Al Hilala, više ne računa na...

Partizan odbio 5.000.000 evra; Mijatović: „Ako je Real toliko dao za Endrika…“

Predrag Mijatović, potpredsednik Partizana, govorio je o poslovanju tog...

Šta trejd Dianđela Rasela znači za Partizan?

Dolazak Dianđela Rasela u Dalas Maverikse mogao bi da...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име