8.2 C
Bijeljina
петак, јануар 24, 2025
NaslovnaSportOstali sportoviHaos na Svjetskom prvenstvu: Zakačili se srpski trener i redar na tribinama,...

Haos na Svjetskom prvenstvu: Zakačili se srpski trener i redar na tribinama, intervenisala i policija!

Datum:

Srpska atletičarka Milica Gardašević je uspela da osvoji šesto mesto na Svetskom prvenstvo u dvorani koje se održava u Glazgovu gde je u skoku udalj imala i medalju u džepu, koja joj je izmakla u poslednje dve serije ovog takmičenja.

Dok je Milica nastupala, na tribinama se dogodio i jedan mali incident, gde je učestvovao Marko Milinkov, trener srpske atletičarke Milice Gardašević.

Naime, njega je u jednom momentu povukla gospođa sa tribina koja je bila u ulozi redara, nejasno zbog čega. Nervozni Marko je odgurnuo nehotice, da bi ona napravila i opštu dramu, zbog koje je pozvala i policiju.

Brzo su se ukazali tu i ljudi iz obezbeđenja, ali je na sreću sve brzo rešeno bez ikavkih posledica.

Reklame

Povezane vijesti

Zlatna medalja sa prvih Olimpijskih igara prodata za nevjerovatnu sumu FOTO

Zlatna medalja dodeljena na prvim Olimpijskim igrama održanim na...

Šumaherov telohranitelj ucjenjivao porodicu vozača, tražio milione

Porodica Šumaher našla se u problemu zbog bivšeg telohranitelja...

Pauerlifting: Sjajni Ilija Despotović iz Lopara dominirao na takmičenju u Doboju

U Doboju je održan Osmi internacionalni memorijalni turnir “Miodrag...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име