21 C
Bijeljina
петак, април 25, 2025
NaslovnaSportKošarkaDobre vijesti za Srbiju i Pešića

Dobre vijesti za Srbiju i Pešića

Datum:

Košarkaši Srbije od 20 sati igraju kontrolni meč sa Japanom u Beogradskoj areni.

Ovo je prvi od dva meča koliko će četa Svetsilava Pešića da odigra pred domaćin navijačima, pošto će u ponedeljak u isto vreme odmeriti snage sa Grčkom.

Nakon toga Srbiju, čeka put u Pariza, ono što možeda raduje Svetislava Pešića jeste činjenica da će na dva poslednbja meča pred put u Francusku moći da računa sve igrače.

Kako prenosi Mozzart Sporta, Svetislav Pešić je uoči poslednjih pripremnih mečeva imao na raspolaganju sve kandidate za reprezentativni dres.

Tokom priprema u Abu Dabiju kapiten Bogdan Bogdanović nije odigrao ni meč protiv SAD i Australij zbog manje povrede, Nikola Milutinov je mučio manji problem, a najveću brigu zadavali su Nikola Jović i Dejan Davidovac.

Član Majamija vodio je borbu sa povredom stopala zbog koje niko nije želeo u startu da daje prognoze da li će sigurno ići na OIimpijske igre ili ne.

Davidovac se povredio kuk u na meču sa Holanđanima,a prem aposlednjim informacijama i  Dejan i Nikola su odradili treninge.

Reklame

Povezane vijesti

Jokić već izgubio nagradu MVP-a? Ovi rezultati mu se nikako neće dopasti

Jedna od najboljih pojedinačnih sezona u istoriji košarke (bez...

Sterling Braun prva figura derbija: Partizan bolji od Zvezde

Košarkaši Partizana su savladali Crvenu zvezdu sa 85:77, u...

Kendrik Nan je MVP Evrolige

Kendrik Nan je proglašen za MVP Evrolige u sezoni...

Jokić zaradio pobjedu i tehničku grešku: Denver slomio Kliperse u produžecima

Nikola Jokić, centar Denver Nagetsa, imao je još jedno...

Petrušev: Volio bih da nastavim karijeru…

Aktuelni košarkaš Crvene zvezde Filip Petrušev dao je intervju...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име