0.5 C
Bijeljina
среда, јануар 22, 2025
NaslovnaBijeljinaGradske vijestiRadnik nastavlja da grabi ka Premijer ligi BiH: U subotu na stadionu...

Radnik nastavlja da grabi ka Premijer ligi BiH: U subotu na stadionu u Etno selu Stanišić dočekuje Alfa Modriču

Datum:

Nakon tačno tri mjeseca pauze proteklog vikenda nastavljeno je prvenstvo m:tel prve lige Republike Srpske u fudbalu.

Lider šampionata i jedini neporaženi tim u ligi bijeljinski Radnik na najbolji mogući način otvorio je drugi dio sezone i pobjedom nad Slavijom u Istočnom Sarajevu zadržao je lidersku poziciju i 3 boda prednosti u odnosu na pratioce.

Naredna prepreka u borbi za prvaka Republike Srpske i povratak u premijer ligu biće ekipa Alfa Modriče.
Radnik je u ovom meču apsolutni favorit, ali mora tu ulogu i da opravda na terenu protiv ekipe iz Modriče kojoj je svaki bod bitan u borbi za opstanak.

Pretpostavlja se da se semberska publika uželjela prvenstvenih utakmica pa se očekuje nastavak trenda dobre posjete na utakmicama u kojima je Radnik domaćin, najavljeno je i lijepo vrijeme, dovoljan argument za sve ljubitelje fudbala i simpatizere Radnika da u subotu podrže svoj klub i uživaju u kvalitetnoj fudbalskoj predstavi.

Utakmica se igra u subotu 9. Marta u 14 časova, a važno je napomenuti da će se zbog radova na terenu gradskog stadiona utakmica odigrati na Stadionu u Etno selu Stanišići.

Reklame

Povezane vijesti

Odbijen prijedlog OJT Bijeljina: Nema zabrana za Ljubišu Petrovića

BIJELJINA - Odbijen je prijedlog Okružnog javnog tužilaštva u...

PU Bijeljina: Uhapšen N.Đ.zbog proizvodnje i prometa opojnih droga

Policijski službenici Policijske uprave Bijeljina, 17.01.2025. godine u okviru...

Advokat Stojanović: Predloženo nekoliko mjera zabrane za gradonačelnika Petrovića

Miodrag Stojanović, advokat gradonačelnika Bijeljine Ljubiše Petrovića, potvrdio je...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име