Od 2026. godine biće moguće zaprositi partnera tokom večere za dvoje i to u svemiru.
Zaljubljeni će moći da uživaju u izuzetnom obroku koji priprema poznati francuski kuvar sa Michelin zvezdicama, a poslužiće ih AI robot.
Sve će se odvijati u svemiru, u sfernoj kapsuli koju nosi helijumski stratosferski balon.
Po dolasku u svemirsku luku, par će biti dočekan od strane pilota i uveden u futurističku, pritisnom balonu zaštićenu kapsulu. Unutra, središnji sto, uređen po uzoru na najfinije pariške restorane, čeka dva gosta.
StellarEmbrace, robot koji ih služi, je robot razvijen u saradnji s britanskom startapom. Zahvaljujući naprednoj veštačkoj inteligenciji, on intuitivno prati raspoloženje para i prilagođava uslugu. Pri susretu, oslovljava mladu ženu po imenu, uručuje joj buket ruža i najavljuje jedinstvenu večeru u svemiru.
Kapsula kreće na dva sata mirnog uspona, dok panoramski prozori otkrivaju 360° pogled na zakrivljenost Zemlje, njen plavi halo i tamu svemira. Na nadmorskoj visini od 35 km, modul nadmašuje 99% atmosfere, pružajući parovima iskustvo „overview effect“ — kognitivnu promenu koja redefiniše perspektivu i povezuje s celokupnom čovečanstvom.
Nakon postavljanja za sto, tročasovni gala-menija u pet činova uz šampanjac i vrhunska vina poslužiće AI robot, po receptu dvostruko Michelinovog šampion–francuskog kuvara. Kulinarski doživljaj prati odabrana plejlista: „Space Oddity“ (David Bowie), „Across the Universe“ (The Beatles) i „Walking on the Moon“ (The Police).
Pred dezert, StellarEmbrace šarmantno prekida večeru i dostavlja svetleći kovčeg zaključan tajnim kodom. Gospodin se priseća kombinacije, unosi je i otkriva luksuznu kutiju s vereničkim prstenom. U tom trenu uslediće ključni momenat: prosidba u večnosti svemira.
Posle polagane dvourske vožnje naniže, kapsula se spušta nazad na Zemlju. Par saznaje da je svaki trenutak putovanja, od ukrcavanja do sletanja, zabeležen kamerama robota.