13.8 C
Bijeljina
петак, мај 30, 2025
NaslovnaZabavaStarsOdbijen Didijev zahtev: Sudiće mu se

Odbijen Didijev zahtev: Sudiće mu se

Datum:

Američki savezni sud u Njujorku odbio je danas zahtev odbrane muzičara Šona „Didija“ Kombsa za poništenje suđenja u slučaju koji se protiv njega vodi zbog trgovine ljudima u svrhu seksualne eksploatacije.

 

Odbrana muzičara je prethodno iznela tvrdnju da tužioci „nepravilno pokušavaju da sugerišu“ da je hip-hop mogul povezan sa navodnim podmetanjem požara, radi uništavanja dokaza.

Kombs (55) se izjasnio da nije kriv po pet tačaka optužnice, uključujući reketiranje i trgovinu ljudima u svrhu seksualne eksploatacije, preneo je Rojters.

Prošle nedelje je Skot Meskudi, reper poznat kao „Kid Kudi“, svedočio da mu je automobil zapaljen 2012. godine, ubrzo nakon što je Kombs saznao da je Meskudi imao romantičnu vezu sa Kombsovom povremenom devojkom, Kasandrom Venturom.

Kombsova advokatica Aleksandra Šapiro je danas pred porotnicima rekla da su pitanja tužilaca istražitelju, o podmetanju požara u Los Anđelesu, implicirala da je Kombs imao ulogu u uništavanju dokaza o otiscima prstiju.

„Nije bilo apsolutno nikakvog iskaza svedoka koji je bio na bilo koji način štetan“, rekao je Subramanijan.

Šon „Didi“ Kombs je uhapšen 17. septembra 2024. godine po optužbama za seksualnu trgovinu i reketiranje.

Od kada je optužnica podignuta, pojavilo se više od 120 novih navoda protiv Kombsa, koji se izjasnio da nije kriv.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Milijarder Džej Zi ostavio „sramotnu“ napojnicu: Internet u plamenu

Iako je Džej Zi milijarder, to ga ne spašava...

Vjenčanje iz snova pretvorilo se u noćnu moru; Ejmi Čajlds na ivici sloma: „Povraćam…“

Britanska rijaliti zvezda i kraljica tabloida Ejmi Čajlds izazvala...

Vil Smit naplaćuje selfi sa fanovima: Cena prava sitnica FOTO

Američki glumac i muzičar Vil Smit najavio je povratak...

Bred Pit prvi put progovorio o razvodu sa Anđelinom VIDEO

Bred Pit je napokon prekinuo ćutnju o osmogodišnjoj pravnoj...

„To ne dobija ni Bijonse“; Megan Markl zaprepastila urednika Voga svojim zahtevima

Navodna svađa između Megan Markl i bivšeg glavnog urednika...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име