14.9 C
Bijeljina
понедељак, октобар 13, 2025
NaslovnaZabavaFilm/TVStiže film o prvoj dami Amerike

Stiže film o prvoj dami Amerike

Datum:

Amazon planira da svoj dokumentarni film o Melaniji Tramp prikaže u bioskopima u januaru 2026. godine. Film prati prvu damu tokom 20 dana pre inauguracije 2025. godine, a režirao ga je Bret Ratner.

 

Zvanični opis navodi da će film „Melanija“ „pokazati svet iz njene perspektive dok organizuje inauguraciju, prolazi kroz kompleksan proces tranzicije Bele kuće i ponovo ulazi u javni život sa svojom porodicom“. Dokumentarac će, kako se navodi, uključivati i „ekskluzivne snimke ključnih sastanaka, privatnih razgovora i do sada neviđenih lokacija“. Melanija Tramp je ujedno i producentkinja filma.

Dan po dan

„Počeli smo sa snimanjem u novembru, i radimo i dalje, to je svakodnevni život, ono što radim, kakve odgovornosti imam. Dan po dan – od tranzicionog tima, do selidbe u Belu kuću, pakovanja, formiranja mog tima, kancelarije prve dame, selidbe u rezidenciju, šta je sve potrebno da bi je pretvorili u dom, da zaposliš ljude koji su ti potrebni“, rekla je Melanija u intervjuu za emisiju Fox & Friends u januaru.

Dodala je da je film delimično nastao zahvaljujući uspehu njene autobiografije, prenosi Guardian.

40 miliona dolara

Amazon je, prema navodima, za prava na dokumentarac izdvojio 40 miliona dolara. Uz film, objaviće i dokumentarni serijal o Melaniji od tri epizode koji će pratiti njen život između Njujorka, Vašingtona i Palm Biča.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Na Netfliks stiže dokumentarac o Viktoriji Bekam: Iskrena ispovest čuvene Spajsice VIDEO

Na Netfliks je stigla dokumentarna serija o Viktoriji Bekam.   Ova...

Kim Kardašijan glumi u novoj seriji o opasnim advokaticama VIDEO

Kim Kardašijan, Glen Klouz, Sara Polson, Nisi Neš, Tejana...

Danijel Dej Luis razočarao: „Najgori film u karijeri“

Kada su gotovo svi svetski mediji preneli vest da...

Potvrđeno snimanje filma „Ocean’s 14“: Poznato ko se vraća iz stare ekipe

Džordž Kluni je potvrdio da je novi nastavak "Ocean'...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име