16.6 C
Bijeljina
петак, октобар 10, 2025
NaslovnaZabavaFilm/TVKim Kardašijan glumi u novoj seriji o opasnim advokaticama VIDEO

Kim Kardašijan glumi u novoj seriji o opasnim advokaticama VIDEO

Datum:

Kim Kardašijan, Glen Klouz, Sara Polson, Nisi Neš, Tejana Tejlor i Naomi Vots glume u seriji „Sve je dozvoljeno“ (All’s Fair), Rajana Marfija.

 

Ova serija se fokusira na advokatsku kancelariju u vlasništvu žena koje su podigle lestvicu i izgledom i britkim dijalozima što je prikazano u novom trejleru za iščekivanu pravnu dramu.

Razvodi i skandalozne tajne

Radnja prati grupu advokatica u Kaliforniji koje napuštaju kompaniju u kojoj su dominirali muškarci i osnivaju sopstvenu advokatsku firmu. Njihova svakodnevica ispunjena je rizičnim brakorazvodnim parnicama, skandaloznim tajnama i nestabilnim odnosima, kako u poslovnom, tako i u privatnom životu. Trejler prikazuje dinamične scene iz sudnice, glamurozne odevne kombinacije i proslave pobeda uz šampanjac.

Kim Kardašijan progovorila o zdravstvenim problemima: "Mislila sam da mi se telo raspada"

 

Iako Kim Kardašijan nije prvi put pred kamerama, ova uloga za nju predstavlja potpuno novi glumački iskorak. Marfi je želeo da upravo ona predvodi seriju nakon njihove saradnje na projektu „Američka horor priča: Delikatno“ iz 2023. godine.

Nije joj mesto pored velikih zvezda

Međutim, nakon što je objavljeno da će Kim imati jednu od glavnih uloga komentari na mrežama su bili podeljeni, navodi cdm.me. Mnogi su smatrali da rijaliti zvezdi nije mesto pored velikih glumačkih imena koja su najavljena za „Sve je dozvoljeno“. Ipak, njene koleginice na ovom projektu su imale samo reči hvale za Kim.

„Kim me je impresionirala. To kažem sasvim iskreno. Veoma je draga, vredno se priprema, ima sjajan tim oko sebe, što govori mnogo o njoj“, rekla je Glen Klouz za E! News.

Sara Polson je otkrila da ju je najviše iznenadilo koliko je Kim zapravo duhovita na setu:

Kim Kardašijan glumi u novoj seriji o opasnim advokaticama VIDEO

HULU / Planet / Profimedia

„Stalno me je zasmejavala. Ne shvata sebe previše ozbiljno. Sjajna je, divno sam se provela sa njom“, rekla je glumica.

Nakon izlaska trejlera i komentara glavnih glumica, čini se da su se mišljenja gledalaca promenila, pa mnogi sada ne mogu da dočekaju izlazak novog Huluovog hita.

„Sara Polson koja izgleda kao Kim Kardašijan je ikonična“, „Ekipa je fantazija“, „Ovo već mora da ima četiri sezone“, „Mislim da će Kim da odradi sjajan posao. Ona praktično igra sebe i serija izgleda kao da je zabavna i ne preozbiljna“, neki su od komentara.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Danijel Dej Luis razočarao: „Najgori film u karijeri“

Kada su gotovo svi svetski mediji preneli vest da...

Potvrđeno snimanje filma „Ocean’s 14“: Poznato ko se vraća iz stare ekipe

Džordž Kluni je potvrdio da je novi nastavak "Ocean'...

Jedini film u kojem Džejms Bond umire VIDEO

Dvadest peti nastavak jedne od najpoznatijih filmskih franšiza svih...

Legendarne replike iz filmova i serija Zdravka Šotre VIDEO

Poznati reditelj i scenarista Zdravko Šotra, autor nekih od...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име