8.6 C
Bijeljina
Субота, април 18, 2026
NaslovnaVijestiZločin u Novom Sadu: Sumnja se da je ljubomora motiv svirepog ubistva...

Zločin u Novom Sadu: Sumnja se da je ljubomora motiv svirepog ubistva Gordane

Datum:

Kako saznaju mediji, Nikola je već neko vrijeme sumnjao da ga supruga vara, a jedan od poznanika rekao je da je u posljednje vrijeme bio jako gotovo bolesno ljubomoran

Kako se saznaje od izvora on je nju posljednjih nekoliko dana pratio, a navodno je koristio iz uređaje za prisluškivanje i tajno je fotografisao suprugu dok ju je pratio.

Nikola je navodno prije nekoliko dana potvrdio svoje sumnje, pa je riješio da to riješi sa suprugom, ali za sada nikome nije jasno kako je situacija krenula po zlu, i da li on planirao ubistvo ili se ono desilo na mah.

Kako se već pisalo, on je suprugi Gordani smrtonosne udarce zadao bušilicom u porodičnoj kući. Ubrzo nakon toga pokušao je da se ubije skokom sa mosta u kanal DTD tako što je prethodno sebi vezao lance i betonski blok za tijelo, prenosi “Telegraf”.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Bomba uništila automobil u Vranju

U širem centru Vranja, u neposrednoj blizini pijace „Bujkovski...

Pronađeno beživotno tijelo na pruzi u Stanarima

STANARI - Beživotno tijelo pronađeno je u Stanarima na...

Migranti provalili u srpske kuće i crkvu, mještani u strahu

BIHAĆ, DRVAR - Mještani srpskog povratničkog sela Trubar u...

Pretres na 24 lokacije: Policija pronašla veliku količinu droge i oružja

ZENICA, SARAJEVO – U nastavku akcije "Piramida", jutros, 16....
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име