10.5 C
Bijeljina
среда, април 2, 2025
NaslovnaVijestiTonči Huljić o Evroviziji: "Civilizacija nam se urušava"

Tonči Huljić o Evroviziji: „Civilizacija nam se urušava“

Datum:

Evrovizija je gotova, ali bura, skandali, komentari ne prestaju.

Već mjesecima unazad za glavnog favorita važio je Bejbi Lazanja iz Hrvatske sa pjesmom „Rim Tim Tagi Dim“ i nalazio se na prvom mjestu za pobjedu na kladionicama, međutim ipak je zauzeo drugo mjesto sa 547 bodova, dok je Nemo imalo 591 bod.

Sada se posle raspodjele glasova na „Evroviziji“ oglasio i hrvatski muzičar Tonči Huljić.

„Sve što sam kazao mogu sad opet potvrditi i tako je i bilo. Baby će pobjediti po glasovima publike, a žiri će se okrenuti Francuskoj ili Švajcarskoj. Prvenstveno Švajcarskoj radi situacije kakva inače vlada na Eurosongu, da tako budemo politički korektni“, rekao je za RTL.

Tonči je otkrio i kakvu karijeru predviđa Baby Lasagni.

„Prvo treba znati da je on već ima, ali to je skromna, beskrajno normalna, opterećujuće normalna osoba. Kako bih vam kazao, jednostavno te opterećuje da neko može biti tako normalan, stabilan i pribran. A to on je.“

Zatim je dodao i sledeće.

„Ono što je najbitnije, poruka koju on svojom pojavom donosi i hrvatskoj javnosti, ali doneo je i Evropi. Pokazao je kako čistoća duše, dobrota, skromnost i poniznost mogu polako početi transformirati ovu civilizaciju koja se urušava“, zaključio je Tonči Huljić.

Reklame

Povezane vijesti

Brnabić najavila veliko iznenađenje: Sutra predlog novih lica za mandatara VIDEO

Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić kaže da je važno...

Preminuo „kralj hrvatskog mjuzikla“

Hrvatsko društvo kompozitora objavilo je da je preminuo poznati...

Vučić danas započinje konsultacije o formiranju nove vlade

Predsednik Srbije Aleksandar Vučić danas će početi konsultacije o...

Studenti FON-a najavili na tribinu dolazak Novaka Đokovića?

Studenti Fakulteta organizacionih nauka u blokadi ponovo su se...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име