7 C
Bijeljina
среда, октобар 15, 2025
NaslovnaVijestiTeška saobraćajna nesreća kod Rogatice: Dijete podleglo u bolnici, povrijeđeno 7 osoba

Teška saobraćajna nesreća kod Rogatice: Dijete podleglo u bolnici, povrijeđeno 7 osoba

Datum:

U saobraćajnoj nesreći koja se danas u popodnevnim satima dogodila na magistralnom putu Podromanija – Rogatica povrijeđeno je sedam osoba, a jedno dijete je preminulo u bolnici.

U nesreći su učestvovala dva vozila marke “fiat” i “audi”, a povrijeđeni su iz Sarajeva i Budve.

Svi povrijeđeni u nesreći, među kojima je i dvoje djece, prebačeni su sanitetima Doma zdravlja Rogatica do Urgentnog centra Kantonalne bolnice u Goraždu.

Uprkos nadljudskim naporima i pokušajima reanimacije ljekari nisu uspjeli spasiti jedno dijete, koje je doveženo bez znakova života.

Nakon zbrinjavanja u bolnici u Goraždu, tri osobe su već ili će tokom večeri biti upućene na daljnje liječenje u UKC Sarajevo.

Kako bi pružili pomoć povrijeđenima danas je na posao pozvano i osoblje Urgentnog centra iz Goražda koje je imalo neradni dan, prenosi Avaz.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Teška nesreća kod Cazina, poginuo mladić

CAZIN - U mjestu Ćoralići kod Cazina u teškoj...

Trojicu Banjalučana uhapsili zbog droge

BANJALUKA - Policija je u ponedjeljak, 13. oktobra, uhapsila...

Lažna dojava o požaru i napad na vatrogasce u Gračanici

GRAČANICA- Nesvakidašnja situacija desila se juče nakon dojave da...

Teška nesreća u BiH: Mladić poginuo, sletio sa puta

TOMISLAVGRAD - Devetnaestogodišnji mladić smrtno je stradao 11. oktobra...

Pronađeno beživotno tijelo na litici kod Zvornika

​ZVORNIK - Policijska stanica Zvornik je juče 10. oktobra...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име