17.7 C
Bijeljina
недеља, мај 18, 2025
NaslovnaVijestiRepublika SrpskaStanivuković o Jeleni Trivić: Ona je sujetna i rušilački nastrojena

Stanivuković o Jeleni Trivić: Ona je sujetna i rušilački nastrojena

Datum:

Ako bih trebao nešto da kažem o njenoj kanidaturi, rekao bih vrijeme će pokazati da je ona savršen izliv jedne sujete u kojoj želi da komšijina krava crkne.

Na taj način je gradonačelnik Banjaluke i kandidat PDP za novi mandat, Draško Stanivuković, prokomentarisao kandidaturu predsjednice NF Jelene Trivić za gradonačelnika najvećeg grada Srpske.

Kada neko ne ostvari svoj politički cilj onda želi da ima taj rušilački faktor svih oko sebe – rekao je Stanivuković.

-Ako je stvar moje sujete, nije stvar sujete ovih ljudi, koliko nas je bilo 220 delegata na Gradskom odboru. Jesu li svi oni sujetni? Ja znam da bi njemu bilo lakše da mene nema u ovoj kandidaturi – odgovara Jelena Trivić, piše ATV.

Narodni front, tvrdi ona, druga je stranka u Banjaluci. I to poslije SNSD. Izvor istraživanja ne otkriva.

-Ne mogu vam otkrivati medijsku kuću jer ih mi radimo interno za sebe. Da hoćemo da objavljujemo mi bismo to objavljivali. U ovom trenutku Narodni front je druga stranka iza SNSD – kaže Jelena Trivić.

Reklame

Povezane vijesti

Dodik: Srpska potpuno odbacuje Šmitovo djelovanje

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik rekao je da Srpska...

Gospodskoj ulici u Banjaluci treba novi naziv: Možda „Nekada Gospodska“

Gospodska ulica, jedna od najpoznatijih i najposjećenijih u Banjaluci....

Stevandić posle skupa u Nišu: „Bistri se polako“

Predsednik Narodne skupštine Republike Srpske i lider Ujedinjene Srpske...

Božo Marić ponovo predsjednik Sindikata uprave Srpske

TESLIĆ-Skupština Sindikata uprave Republike Srpske jednoglasno je reizabrala Božu...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име