-2.9 C
Bijeljina
недеља, јануар 11, 2026
NaslovnaVijestiRepublika SrpskaOglasila se policija: Lažna dojava o bombi u hotelu u Banjaluci tokom...

Oglasila se policija: Lažna dojava o bombi u hotelu u Banjaluci tokom sjednice SDP-a

Datum:

BANJALUKA – Protivdiverzioni (PDZ) pregled hotela u Banjaluci je završen, utvrđeno je da nema bezjednosnih prijetnji, saopšteno je iz PU Banjaluka nakon pregleda objekta koji je bio potpuno evakuisan zbog dojave o bombi.

Podsjećamo, nepoznata osoba prijavila je u utorak, 25. novembra, oko 16.55 časova, da je banjalučkom hotelu postavljena bomba.

Federalni mediji prenijeli su da je u trenutku dojave o bombi u toku bila svečana sjednica GO SDP-a u Banjaluci.

“Dojava o bombi u Banjaluci na svečanoj sjednici SDP BiH u povodu Dana državnosti Bosne i Hercegovine. Sjednica nije prekinuta”, napisao je Saša Magazinović na Facebook-u, šef Kluba SDP-a BiH u Predstavničkom domu Parlamentarne skupštine BiH

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Dodik: Urgentno riješiti pitanje trase auto-puta

BRČKO - Predsjednik SNSD-a Milorad Dodik očekuje da će...

Zbog snijega bez struje ostalo desetak gatačkih sela

GACKO - Desetak sela na području opštine Gacko danas,...

Hladan vikend pred nama: Kiša, susnježica i snijeg širom Srpske

BANJALUKA – Pretežno oblačno vrijeme sa padavinama očekuje se...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име