13.2 C
Bijeljina
Петак, април 17, 2026
NaslovnaVijestiRepublika SrpskaNagrade za najljepši kutak u Gradišci

Nagrade za najljepši kutak u Gradišci

Datum:

GRADIŠKA – Na završnoj svečanosti akcije „Najkutak 2024“ u Gradišci danas su dodijeljene nagrade za najuređenija dvorišta u kategorijama domaćinstava, balkona, pravnih lica i zajednica etažnih vlasnika.

Pobjednik u kategoriji dvorišta je Marko Stijaković, druga je Milica Ninić, a treća Emira Fajković.

U kategoriji balkona pobjednik je Dara Antonić, druga je Mina Grgić, a treća Mira Čekić.

U konkurenciji javnih ustanova i pravnih lica pobjednik je Motel-picerija „Aktros“, drugo mjesto osvojio je restoran „Đerdan“, a treće „Jezero Laminci“.

U kategoriji zajednica etažnih vlasnika pobjednik je ZEV Vidovdanska 6, drugi je ZEV u Ul. Nikole Tesle 13B, a treći ZEV Krošnja 1.

Prema anketi na društvenim mrežama, nagradu publike za najuređenije dvorište dobila je Divna Jotić iz Mašića.

Posebne nagrade dodijeljene su Branki Gajić iz Kozinaca, Savki Todorović iz Laminaca i Osnovnoj školi „Petar Kočić“ Nova Topola, područno odjeljenje Gornji Кarajzovci.

Renata Obradović Popović, direktorka KP „Gradska čistoća“, kazala je da ova akcija ima veoma važnu ulogu u promovisanju životne sredine, a Zoran Adžić, gradonačelnik Gradiške, naglasio je da grad na Savi predstavlja primjer mnogima.

Ovo preduzeće, kazao je gradonačelnik Adžić, ima izuzetno važnu ulogu u uređenju Gradiške.

U muzičkom dijelu ove svečanosti u Kulturnom centru nastupile su sestre Milica, Milana, Dunja i Mikaela Kačavenda iz Laminaca.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Branko Blanuša: „Imamo najniže plate i najskuplje gorivo“

BANJALUKA - Predsjednik Srpske demokratske stranke (SDS) Branko Blanuša...

Udes na brzoj cesti ka Banjaluci: Kolaps u saobraćaju

BANJALUKA – Na brzoj cesti ka Banjaluci došlo je...

Mitropolitu Fotiju Povelja opštine Lopare povodom Đurđevdana

Na 15. redovnoj sjednici Skupštine opštine Lopare odbornici su...

Vlado Đajić o stanju Ratka Mladića

BEOGRAD, BANJALUKA - Vlado Đajić, bivši direktor UKC Republike...

Ugljevik u akciji: „Turizam raste tamo gdje je priroda čista“ FOTO

Veliki broj volontera – građana, radnika opštinske uprave i...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име