9.9 C
Bijeljina
четвртак, октобар 2, 2025
NaslovnaVijestiRepublika SrpskaDanijela Pajić i Mark Basi iz Švajcarske pomažu rad majevičkih vatrogasaca

Danijela Pajić i Mark Basi iz Švajcarske pomažu rad majevičkih vatrogasaca

Datum:

Pripadnike Teritorijalno vatrogasno-spasilačke jedinice Lopare posjetila je Danijela Pajić, koja živi i radi u Švajcarskoj.
Prema riječima Jove Đurića, komandira pomenute jedinice, Danijela, zajedno sa svojim mužem Markom Basijem, koji je zaposlen kao vatrogasac spasilac u željeznicama Švajcarske često pomaže majevičkim vatrogascima u opremi koje njih dvoje prikupe u svojim akcijama.
„Danijela i Mark su nam u više navrata donosili razne vrste alata i opreme koja nam dobro dođe u izvršenju naših zadataka i neizmjerno smo im zahvalni na tome“, istakao je Đurić.


Nakon posjete Teritorijalno vatrogasno-spasilačkoj jedinici Lopare Pajićeva nije krila oduševljenje.

„Bilo je zaista fascinantno vidjeti kako vatrogasci rade, koliko su posvećeni svom poslu i koliko truda ulažu u zaštitu zajednice. Svaka čast cijelom timu na njihovoj stručnosti, hrabrosti i spremnosti da svakodnevno stavljaju svoj život na kocku kako bi zaštitili druge“, rekla je Pajićeva.
Ona je izrazila zahvalnost na srdačnoj dobrodošlici i navela da je posjeta, za nju i članove njene porodice, bila izuzetno edukativna i inspirativna.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Ugljevik njeguje odličan odnos sa Crkvom: Mitropolit Fotije ugostio načelnika Gajića i namjesnika Tešića

Njegovo visokopreosveštenstvo arhiepiskop i mitropolit zvorničko-tuzlanski Fotije ugostio je...

Stali vozovi u Republici Srpskoj: Noćas počela obustava rada

BANJALUKA - Radnici "Željeznica Republike Srpske" obustavili su rad...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име