18.3 C
Bijeljina
субота, април 19, 2025
NaslovnaVijestiRegionŠta se tačno desilo u Vršcu? Vozači odbili da voze na Vučićev...

Šta se tačno desilo u Vršcu? Vozači odbili da voze na Vučićev miting jer autobusi nisu registrovani više od šest mjeseci

Datum:

U susret novom mitingu Srpske napredne stranke na Sretenje u Sremskoj Mitrovici, pojavljuju se informacije da naprednjački odbori po državi moraju da na taj skup dovedu po više stotina ljudi. Tako stiže i informacija od Vojvođanskog fronta, koji navodi da je SNS spremila 13 autobusa u Vršcu, i to isteklih šestomesečnih tehničkih pregleda.

Kako je Vojvođanski front objavio na Fejsbuk nalogu, kompanija za prevoz putnika Stup Vršac treba da spremi 13 autobusa i 13 vozača za prevoz članova Srpske napredne stranke.

„Naloženo je da Stup Vršac spremi 13 autobusa i 13 vozača za prevoz SNS-ovaca za koje je gradonačelnica (Dragana Mitrović) kupila naftu i spremila dnevnice za vozače po 6.000 dinara. Vozači koji su ostali u Stup-u i koji ne rade jer je račun u blokadi i nema nafte jednoglasno su odbili da voze, jer ne žele sebe da stave u opasnost zbog neregistrovanih, isteklih šestomesečnih tehničkih pregleda autobusa, isteklih šestomesečnih pregleda tahografa kao i da ne žele da idu protiv svoje Vojvodine“, navodi se u objavi

Stup-ovi autobusi, dalje se navodi, ipak idu, ali voziće ih vozači koji su prešli da rade u Pantransport.

Kako je Nova.rs ranije objavila, iz Jablaničkog okruga u Sremsku Mitrovicu na kontramiting SNS tamošnji odbori moraju da odvedu 1.000 ljudi, a iz Leskovca 500.

Podsetimo, predsednik Srbije Aleksandar Vučić najavio da će kontramiting vladajuće stranke biti 15. februara u Sremskoj Mitrovici.

„Da pokažemo da je Srbija slobodarska, nezavisna i suverena zemlja. Da pokažemo da složni i jedinstveni gledamo u budućnost“, poručio je Vučić u video objavi na svom Instagram profilu.

Reklame

Povezane vijesti

Tišina posle urlika: Kad bunt mladih počne da košta

(Ne)vidljive posledice političkog avanturizma - ko sve plaća cenu...

Divljanje u Bloku 70a: Uništeno igralište koje su građani sami napravili

Stanovnici Bloka 70a ostali su zatečeni prizorom koji ih...

Sve spremno za doček biciklista iz Strazbura

Studenti biciklisti koji se vraćaju iz Strazbura, ušli su...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име