0.5 C
Bijeljina
четвртак, јануар 1, 2026
NaslovnaVijestiRegionDrama: Izlila se rijeka Jadar kod Loznice, sve je pod vodom

Drama: Izlila se rijeka Jadar kod Loznice, sve je pod vodom

Datum:

Usled obilnih padavina reka Jadar izlila se na pojedinim mestima kod Loznice, a najkritičnija situacija je u selu Bradić gde je voda poplavila nekoliko oranica i probližila se kućama.

 

„Godinama unazad je ista priča, strepimo od svake veće kiše“, kažu za RINU meštani.

Ipak, iz Gradskog štaba za vanredne situacije i iz JVP „Srbijavode“ poručuju da građani nemaju razloga za paniku i da je situacija pod kontrolom.

„Sve ekipe su na terenu, na kritičnim tačkama se deluje preventivno. Potencijalna kritična tačka mogao bi biti stari most na reci Jadar u Lešnici na magistralnom putu, ali za sada je i na toj lokaciji sve pod kontrolom. Saobraćaj se odvija redovno“, kažu u Štabu za vanredne situacije.

 

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Rođena prva beba u 2026. godini: Sekund posle ponoći FOTO

Dečak dužine 51 centimetar i težak 3.910 grama rođen...

Nafta kreće ka Srbiji! JANAF-u izdata licenca za nastavak transporta nafte NIS-u!

Vlada Hrvatske ekspresno se oglasila večeras, nakon vesti da...

Vedrana Rudan o zabrani trubača u Hrvatskoj: Zašto Janez smije da slini u romsku trubu, a Romi ne smiju? FOTO

Književnica Vedrana Rudan oglasila se povodom sve učestalijih zabrana...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име