7.1 C
Bijeljina
четвртак, октобар 2, 2025
NaslovnaVijestiRegionDačić objasnio zašto niko nije uhapšen zbog pada nastrešnice

Dačić objasnio zašto niko nije uhapšen zbog pada nastrešnice

Datum:

Ministar unutrašnjih poslova Ivica Dačić rekao je danas da tužilaštvo od trenutka pada nadstrešnice na Železničkoj stanici u Novom Sadu saslušava ljude koji bi mogli da budu odgovorni za to i da su ispitivanja trajala i tokom prošle noći.

Na pitanje novinara zašto još nema uhapšenih za pad nadstrešnice, Dačić je odgovorio da to nije obično krivično delo, već delo koje zahteva ozbiljan rad veštaka.

On je rekao i da pojedinci pokušavaju da zloupotrebe pad nadstrešnice u političke svrhe.

Dačić je rekao i da su svi koji su uhapšeni u Novom Sadu, tokom protesta 5. novembra, uhapšeni zbog dela koja su činili, a ne zato što su politički aktivisti.

On je rekao rekao da su počinioci tih dela uhapšeni na osnovu video snimaka na kojima se vidi da kamenicama razbijaju prozore ili kamere, ili čine druga krivična dela.

Dačić je danas prisustvovao izvođenju simulacije saobraćajne nezgode na Novom Beogradu povodom Svetskog dana sećanja na žrtve saobraćajnih nezgoda.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Haos na granicama: Teretnjaci čekaju i do šest sati

Prema poslednjim informacijama Uprave granične policije Republike Srbije, na...

Alarm u Srbiji; Građanima stigla hitna SMS upozorenja FOTO

Usled obilnih padavina koje se na području centralne i...

U Srbiji pao prvi sneg VIDEO

Na društvenim mrežama ovog jutra šire se snimci planinskih...

Carnex – ekološka bomba usred Vrbasa

Dok se zvanični podaci Mesne industrije Carnex mere u...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име