19.3 C
Bijeljina
Субота, март 14, 2026
NaslovnaVijestiOd udara groma 8 povrijeđenih, troje djece u životnoj opasnosti: Sakrili se...

Od udara groma 8 povrijeđenih, troje djece u životnoj opasnosti: Sakrili se od nevremena ispod drveta u Njemačkoj

Datum:

Osam osoba povređeno je u udaru groma tokom jakog nevremena koje je danas zahvatilo Delmenhorst Donjoj Saksoniji u Nemačkoj, javlja Bild.

Troje dece među povređenima nalazi se u životnoj opasnosti.

Do incidenta je došlo kada je grupa odraslih i dece potražila sklonište od nevremena ispod obližnjeg drveta u parku u koje je udario grom

Poziv za hitne slučajeve stigao je u 16.15 sati nakon što je grom udario u park „Graft“ u Delmenhorstu, a samo nekoliko minuta po pozivu stigli su prvi spasioci i pružili pomoć povređenima.

Dečak (5) i devojčica (14) su reanimirani na licu mesta i sa povredama opasnim po život prebačeni u bolnicu.

Majka (38), njen suprug (40), ćerke od dve i devet godina, dvanaestogodišnji sin i 31-godišnji rođak takođe su prevezeni u bolnicu gde im je ukazana pomoć.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Ponovo gorio automobil u Brčkom

BRČKO - U blizini Partizanskog groblja u Brčkom, sinoć...

Muškarac teško povrijeđen u udesu kod TC Galerija

Muškarac star 32 godine zadobio je teške povrede u...

Jedan od ključnih članova Vračarskog klana uhapšen u Belgiji

Dušan Trkulja, ključni član Vračarskog klana, uhapšen je u...

Na Pavlović mostu u „tojoti“ pronađena četiri raketna bacača FOTO

Pripadnici MUP-a Srbije, UKP, Službe za kriminalističko-obaveštaјni rad, u...

Teška nesreća kod Beograda: Poginuli devetnaestogodišnjaci

Dvoje devetnaestogodišnjaka poginulo je kada je automobil sleteo u...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име