16.3 C
Bijeljina
четвртак, август 28, 2025
NaslovnaVijestiRepublika SrpskaMaturanti Srednjoškolskog centra "Vuk Karadžić" iz Lopara, defileom obilježili kraj školske godine

Maturanti Srednjoškolskog centra „Vuk Karadžić“ iz Lopara, defileom obilježili kraj školske godine

Datum:

Tradicionalnim defileom ulicama Lopara maturanti Srednjoškolskog centra „Vuk Karadžić“ obilježili su kraj školske godine i završetak jedne etape u školovanju.

Ukupno 46 učenika gimnazijalaca, bravara – zavarivača i tehničara računarstva i progrmiranja su položili maturski ispit zrelosti.

Direktor škole Boro Stanić je čestitao maturantima kraj školovanja i poželio im uspjeha u životu radu i daljem obrazovanju.

„Svim učenicima želim uspješan nastavak školovanja, a oni koji ne nastave školovanje, prvenstveno im želim svaki uspjeh u životu na privatnom i na poslovnom planu“, rekao je Stanić.

On je maturantima poželio da se ostvare, da budu uspješni, časni i pošteni ljudi i da svoj životni put nastave u Loparama.

Stanić je je kazao da se slavlje nastavlja u svečanom salonu gdje će se učenicima obratiti predstavnici opštinske vlasti i gdje će biti proglašen učenik generacije, a to je za ovu školsku godinu Anja Kojić, učenica četvrtog razreda gimnazije.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Mladen Milić: Vanredno povećanje penzija u Srpskoj

Direktor Fonda Penzijsko-invalidskog osiguranja Mladen Milić rekao je za...

Borba za prirodu: Vode Srpske protiv stihijske gradnje uz rijeke i jezera

BANJALUKA - Javna ustanova "Vode Srpske" započinje identifikaciju i...

U Loparama održano savjetovanje za vaspitno-obrazovne radnike

U Centru za kulturu Lopare održano je Savjetovanje za...

Potražnja premašila ponudu: Šljive za rakiju ovog ljeta u Srpskoj traženije nego ikad

​"Tražim šljive za rakiju", glasi rečenica koja je posljednjih...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име