0.5 C
Bijeljina
уторак, децембар 16, 2025
NaslovnaVijestiHronikaUhapšen motociklista koji je povrijedio policajca MUP-a Srpske: Bio pozitivan na drogu?

Uhapšen motociklista koji je povrijedio policajca MUP-a Srpske: Bio pozitivan na drogu?

Datum:

ISTOČNO SARAJEVO – Uhapšen je motociklista V. I. iz Ilijaša, koji je danas u mjestu Sumbulovac, opština Pale, prilikom saobraćajne kontrole motociklom povrijedio policajca, saopšteno je iz Policijske uprave Istočno Sarajevo.

Srna nezvanično saznaje da je motociklista bio pozitivan na drogu

Saobraćajna nezgoda dogodila se u 14.15 časova, a policajcu je ljekarska pomoć ukazana u Bolnici „Srbija“ gdje su mu konstatovane teške povrede.

„Policijski službenici Policijske stanice za bezbjednost saobraćaja Istočno Sarajevo, u prisustvu dežurnog tužioca Okružnog javnog tužilaštva Istočno Sarajevo i sudskog vještaka, izvršili su uviđaj saobraćajne nezgode koja se dogodila danas u 14:15 sati u mjestu Sumbulovac, opština Pale, u kojoj je policijski službenik zadobio povrede koje mu je prilikom saobraćajne kontrole motociklom nanio vozač inicijala V. I. iz Ilijaša“, navedeno je iz policije.

U toku je rad na dokumentovanju predmeta.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Teška nezgoda na putu Sombor-Bezdan: Dve osobe povrijeđene

Jedna osoba je teže, a druga lakše povređena u...

Drama u Sarajevu: Naoružani muškarac pokušao ući u DKC tokom događaja

SARAJEVO - Prava drama odvijala se sinoć (13.decembra) u...

U Šamcu pronađeno 3,8 kilograma opojne droge marihuane

Policijski službenici Policijske stanice Šamac, 12.12.2025. godine lišili su...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име