27.7 C
Bijeljina
субота, јун 28, 2025
NaslovnaVijestiHronikaStravična nesreća u Novom Sadu: Poginuo muškarac, dječak odvezen u bolnicu FOTO

Stravična nesreća u Novom Sadu: Poginuo muškarac, dječak odvezen u bolnicu FOTO

Datum:

Teška saobraćajna nesreća dogodila se u Novom Sadu kod skretanja za Most Slobode. Prema prvim informacija, jedan muškarac je poginuo, a povređeni su dečak (13) i mladić (22).

 

Prema nezvaničnim informacijama, vozilo koje je „iseklo“ kombi i izazvalo nesreću, Golf 5, udaljilo se sa lica mesta u nepoznatom pravcu. Policija traga za njim.

Kako „Blic“ saznaje, u kombiju su bili članovi muzičkog benda koji su se vraćali sa svirke.

Muškarac koji je preminuo nalazio se ispod kombija, a vatrogasci su pokušali da dođu do njega i spasu ga.

Po rečima doktora Zorana Krulja portparola zavoda za urgentnu medicinu Novi Sad, njihova ekipa izašla je na lice mesta.

Jedno muško lice izgubilo je život na licu mesta. Dečak star 13 godina prevezen je u svesnom stanju na odeljenje hirurgije dečje bolnice, dok je muškarac star 22 godine prevezen na odeljenje hirurgije UC KCV na dalje lečenje.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Težak sudar kamiona i autobusa kod naplatne rampe u Šimanovcima; Ima povrijeđenih

Teška saobraćajna nesreća dogodila se jutros u Šimanovcima u...

Tragedija u rudniku „Jama“: Poginuo radnik

U rudniku "Jama" u Boru noćas oko dva sata...

Beba preminula u bolnici u Beogradu; Naložena obdukcija; Oglasila se majka

Beba stara sedam meseci preminula je juče u bolnici...

Teško ubistvo u Crvenki

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova, Uprave kriminalističke policije, Službe za...

Detalji nesreće u kanjonu Miljacke: Stradali majka i beba stara par mjeseci

ISTOČNO SARAJEVO - Majka i dijete staro samo nekoliko...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име