23.2 C
Bijeljina
среда, септембар 10, 2025
NaslovnaVijestiHronikaRješena misterija ubistva djevojčice (11)! DNK analiza otkrila ubicu, unakaženo telo djeteta...

Rješena misterija ubistva djevojčice (11)! DNK analiza otkrila ubicu, unakaženo telo djeteta ostavio u parku

Datum:

Muškarac star 23 godine, jedan od četvoro osumnjičenih za ubistvo 11-godišnje devojčice u Esonu u Francuskoj, priznao je zločin, javljaju danas francuski mediji.

Osumnjičeni Oven L, čiji je DNK pronađen na telu žrtve, priznao je ubistvo u pritvoru, prenosi televizija BFM.

Osumnjičeni priznao ubistvo devojčice (11)

Oven L. je priveden u ponedeljak uveče i još uvek se nalazi u pritvoru, zajedno sa još tri osumnjičene osobe iz njegovog bliskog okruženja.

Na njegovim rukama pronađene su ogrebotine, odakle su istražitelji uzeli uzorak DNK, koji se podudario sa tragovima DNK pronađenim na rukama devojčice.

Ipak, mnoga pitanja su ostala otvorena:

Oružje kojim je zločin počinjen još nije pronađeno

Motiv ubistva se još ne zna

Beživotno telo devojčice pronađeno je 8. februara u šumi, nakon što je nestala dan ranije vraćajući se kući iz škole.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Jeziva saobraćajka: Jedna osoba poginula na licu mjesta, troje teško povrijeđeno FOTO

Na putu Pećinci-Dobrinci danas oko 15.30 sati u saobraćajnoj...

Banjalučanin usred dana vozio sa 3,2 promila, ostao bez vozila

BANJALUKA - Pripadnici Policijske uprave Banjaluka su juče, 9....

Dve saobraćajne nezgode s dvoje lakše povrijeđenih

Noć u Beogradu protekla je relativno mirno, bez većih...

Banjalučanin vozio pijan, bez vozačke i preko 100 kilometara na čas: Optužen za smrt dvije osobe

Stravična saobraćajna nesreća dogodila se 12. decembra 2024. godine...

Nezgoda u tunelu u Rudom, povrijeđene dvije osobe

U tunelu u Rudom jutros (8. septembra) se dogodila...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име