2.9 C
Bijeljina
субота, децембар 20, 2025
NaslovnaVijestiHronikaKod ulaska u Rušanj oboren pješak, prevezen u Urgentni centar sa teškim...

Kod ulaska u Rušanj oboren pješak, prevezen u Urgentni centar sa teškim povredama

Datum:

Jutros oko 05.30 časova na Ibarskoj magistrali, kod ulaska u Rušanj u blizini benzinske stanice Knez petrol, oboren je pešak, koji je sa težim povredama vozilom Hitne pomoći prevezen u Urgentni centar.

Prema rečima dežurnog lekara Hitne pomoći, protekle noći dogodile su se još četiri saobraćajne nezgode, u kojima je bilo samo lakše povređenih učesnika, koji su medicinski zbrinuti na licu mesta.

Protekle noći dežurale su 22 ekipe Hitne pomoći, koje su intervenisale ukupno 94 puta, od čega su 24 intervencije obavljene na javnim mestima.

Kao i svake noći, za pomoć su se u velikom broju javljali hronični bolesnici, najviše hipertenzičari i astmatičari i pacijenti sa bolovima u grudima, navode u Hitnoj pomoći.

Bilo je i više slučajeva intoksikacije alkoholom i svi alkoholisani pacijenti su odvezeni na odeljenje toksikologije VMA radi daljeg lečenja.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Strašna tragedija: Stao u zaustavnu traku, vozač kamiona zaspao i usmrtio čovjeka

Jedna osoba je poginula u teškoj saobraćajnoj nesreći na...

Muškarac teško povrijeđen u udesu u Rakovici

Muškarac star 50 godina zadobio je teške povrede u...

Najpotresniji prizor iz sudnice: Na izricanje presude Brajanu došla Anina sestra, drhtavim glasom se obratila

Aleksandra Dimitrijević, sestra Ane Volš, prisustvovala je izricanju presude...

Muškarac stradao u požaru na Bežanijskoj kosi

U požaru koji se noćas dogodio u Rajkovoj ulici...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име