12.7 C
Bijeljina
недеља, мај 18, 2025
NaslovnaVijestiHronikaDržavljanin BiH pokušao da prevari Nijemce “izmišljenim dokumentom”

Državljanin BiH pokušao da prevari Nijemce “izmišljenim dokumentom”

Datum:

GELZENKIRHEN – Pripadnici njemačke policije u Gelzenkirhenu danas su tokom redovne kontrole na Glavnoj željezničkoj stanici ostali u šoku kada su pokušali da legitimišu državljanina Bosne i Hercegovine (44).

Naime, jutros tokom redovne patrole oni su zaustavili 44-godišnjaka, očigledno beskućnika, koji je policajcima pokušao da podvali lažnu međunarodnu vozačku dozvolu koja je bila toliko loše falsifikovana da su Nijemci mislili da se radi o “izmišljenom dokumentu”.

Kada su pokušali da saznaju njegov identitet, beskućnik je odbijao saradnju sa policijom, nakon čega su ga sproveli u stanicu.

Tek u policijskoj stanici, kada je vidio da ne postoji drugi izlaz, policiji je pokazao sliku svog bh.pasoša koju je imao u telefonu. Nakon provjere i pozitivne identifikacije, policija je zaključila da ovaj bh. državljanin u Njemačkoj boravi ilegalno.

Nakon što su mu uzeli otiske prstiju, predali su ga u nadležnost imigracionih vlasti. Protiv njega će biti podesena prijava za falsifikovanje dokumenta i ilegalan boravak u Njemačkoj.

Reklame

Povezane vijesti

Mladić skočio sa Pančevačkog mosta; Poznata braća pritekla u pomoć

Mladić (34) skočio je danas sa Pančevačkog mosta u...

Masovna tuča kod tržnog centra u Beogradu; Jedan muškarac izboden

Noćas oko 01.45 časova došlo je do masovne tuče...

Pješak poginuo dok je pretrčavao auto–put; Tragedija u Beogradu

Pešak je poginuo kada je oboren sinoć oko 20.25...

Automobilom se zabio u porodičnu kuću u Šipovu: „Mislili smo da je zemljotres“

ŠIPOVO - U ranim jutarnjim časovima u Šipovu dogodila...

Danas u tužilaštvu saslušanje majke djevojčice Danke Ilić

U okviru dopune istrage protiv okrivljenih za ubistvo dvogodišnje...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име