0.5 C
Bijeljina
недеља, јануар 18, 2026
NaslovnaVijestiHronikaDetalji užasa u Zemunu: Poginula djevojčica (16), uhapšen osumnjičeni!

Detalji užasa u Zemunu: Poginula djevojčica (16), uhapšen osumnjičeni!

Datum:

U teškoj saobraćajnoj nesreći juče u Zemunu stradala je Ena G. (16) rodom iz Sjenice.

Kako saznajemo, devojčica je prelazila ulicu na pešačkom u trenutku kada je na semaforu bilo zeleno svetlo!

Da zlo bude veće nju je autobusom GSP na mestu ubio vozač M.T. (61) koji je prošao kada je na semaforu bilo crveno svetlo. Nezvanično, nakon nesreće telo deteta je ostalo zaglavljeno ispod vozila. Bez znakova života nju su izvukli vatrogasci.

Vozač autobusa je odmah uhapšen.

uznemirujući snimak nezgode možete pogledat iOVDE.

Istragu vodi Više javno tužilaštvo u Beogradu.

MUP se oglasio

Pripadnici Ministarstva unutrašnjih poslova u Beogradu uhapsili su vozača autobusa M. T. (61)zbog sumnje da јe izvršio krivično delo teška dela protiv bezbednosti јavnog saobraćaјasa, saopštio je MUP.

Osumnjičeni јe danas u Zemunu, upravljaјući autobusom oborio pešaka 2009. godište, nakon čega јe prešao u traku suprotnog smera u koјoј јe udario u zaustavljena vozila, a potom u stambeni obјekat gde se autobus i zaustavio.

U ovoј saobraćaјnoј nezgodi pešak-šesnaestogodišnjakinja smrtno јe stradala na licu mesta, dok su dve osobe iz vozila u koјe јe autobus udario povređene, kao i јedna iz autobusa.

Po nalogu tužioca Višeg јavnog tužilaštva u Beogradu, osumnjičenom јe određeno zadržavanje do 48 sati i on će, uz krivičnu priјavu, biti sproveden u nadležno tužilaštvo

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Vozio više od 200 kilometara na sat; Zaustavio ga presretač – odmah isključen iz saobraćaja

Pripadnici MUP Srbije, Uprave saobraćajne policije, zaustavili su danas...

Četiri osobe lakše povrijeđene u četiri udesa u Beogradu

Četiri osobe zadobile su lakše povrede u četiri saobraćajne...

U Mostaru izgorio automobil

MOSTAR - Automobil ford potpuno je izgorio noćas, 17....

Ubijen muškarac: Tijelo pronađeno u šumi; Policija na nogama!

U beogradskom naselju Sopot danas je ubijen Ž. B....
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име