14.3 C
Bijeljina
понедељак, мај 19, 2025
NaslovnaVijestiBIHDržavljanka BiH osuđena na godinu dana zatvora u Belgiji: Provaljivala u kuće...

Državljanka BiH osuđena na godinu dana zatvora u Belgiji: Provaljivala u kuće penzionera!

Datum:

ANTVERPEN – Sud u Turnoutu, u belgijskoj pokrajini Antverpen osudio je danas državljanku Bosne i Hercegovine na godinu dana zatvora nakon što je dokazano da je provaljivala i pljačkala kuće belgijskih penzionera u mjestu Turnout.

Ova 46-godišnjakinja je u aprilu mjesecu provalila u kuću belgijske penzionerke za koju je znala da je u staračkom domu i iz kuće odnijela brojne vrijednosti. Otkrivena je tako što je njen DNK ostao na na vratima kuće dok je obijala bravu.

Inače, ovo nije jedina njena provala u istom mjestu. Naime, 7. avgusta ove godine provalila je u još dvije kuće starih i nemoćnih ljudi.

Postala je prepoznatljiva po tome što je poslije svake provale bejžala na električnom biciklu. Uz DNK, dodatni dokaz je činjenica da su je tokom policijske istrage prepoznali stanovnici ovog kraja nakon što im je policija pokazala njenu fotografiju.

Kako prenose belgijski mediji, riječ je o ženi koja je već osuđivana za slične provalne krađe. Pored zatvorske kazne od godinu dana, ona je kažnjena i novčano sa 800 evra.

Reklame

Povezane vijesti

Prekinut koncert Seke Aleksić u Sarajevu zbog dojave o bombi

Nastup srpske pjevačice Seke Aleksić u sarajevskoj diskoteci "Aqua"...

Solidarnost na djelu: Farmeri pomogli komšiji da uzore 15 hektara zemljišta

BIHAĆ - O tome da se zajedničkim snagama mogu...

Muharem se vratio iz Njemačke u BiH i preuzeo porodičnu farmu

SANSKI MOST - U posljednje vrijeme na području općine...

Trojka: Jesmo za dijalog ali ne sa Dodikom i SNSD-om

SARAJEVO – Zastupnici stranaka Trojke (SDP, NiP i NS)...

AS Holding pokreće preuzimanje Bosnalijeka

Komisija za vrijednosne papire Federacije Bosne i Hercegovine dala...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име