2.7 C
Bijeljina
четвртак, децембар 25, 2025
NaslovnaSvijetPolitikaPariz od sjaja do očaja: Migrante i beskućnike na silu potrpali u...

Pariz od sjaja do očaja: Migrante i beskućnike na silu potrpali u autobuse

Datum:

Ipak u Parizu nije sve tako glamurozno, organizatori Olimpijskih igara su imali mnogo problema sa beskućnicima i migrantima iz Afrike koji nisu željeli da se sklone sa ulica Pariza.

Policija nije imala milosti, sproveli su akciju, sklonili su stotine ljudi sa ulica i iz kampova i odvezli ih autobusima.

Neki od njih su morali da budu odvedeni silom jer su se opirali.

Svečana ceremonija otvaranja Ljetnjih olimpijskih igara u Parizu zakazana je za 19.30 časova po srednjoevropskom vremenu.

Preko 10.000 sportista iz više od 200 zemalja boriće se za odličja na Igrama koje zvanično počinju u petak 26. jula i traju do nedelje 11. avgusta.

Popularna parada „Nacija na brodovima“ će se održati na rijeci Seni, dakle po prvi put jedan stadion neće biti domaćin defilea najboljih svjetskih sportista.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Otkriveni bizarni detalji zbližavanja Lukašenka i Trampa

Beloruski predsednik Aleksandar Lukašenko je dugo vremena proveo u...

Vučić na Ambasadorskoj konferenciji: Kosovo je Srbija, na svakom mjestu na svijetu to će biti naša politika VIDEO

U Beogradu se održava Ambasadorska konferencija, koju organizuje Ministarstvo...

SAD: Maksimalne sankcije

Sjedinjene Američke Države saopštile su danas u Ujedinjenim nacijama...

Uhapšena Greta Tunberg

Greta Tunberg uhapšena je u centru Londona jer je...

Tramp izdao naređenje: Potez bez presedana

Skoro 30 američkih ambasadora je nedavno dobilo naređenje od...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име