3 C
Bijeljina
Уторак, март 3, 2026
NaslovnaSvijetAktuelnoUžas u Nemačkoj: Gradonačelnik pijan udario u semafor

Užas u Nemačkoj: Gradonačelnik pijan udario u semafor

Datum:

Gradonačelnik Baden-Badena u saveznoj državi Baden-Virtemberg na jugozapadu Nemačke Ditmar Špet izazvao je saobraćajnu nezgodu vozeći pod uticajem alkohola i lekova, preneli su danas nemački mediji.

 

Gradonačelnik je vozeći u pijanom stanju i pod dejstvom lekova udario automobilom u semafor, ali niko nije povređen, prenosi nedeljnik Špigel.

„Moj klijent će preuzeti punu odgovornost za svoje ponašanje“, izjavio je Špetov advokat Gerhard Brauer.

Policija je saopštila da je 62-godišnji vozač prilikom skretanja na kružni tok naleteo na ivičnjak razdelnog ostrva i udario u semafor i potvrdila da niko nije povređen.

„Alko-testom na koji je vozač dobrovoljno pristao utvrđeno je da je imao oko 1,5 promila alkohola u u krvi“, saopštila je policija.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Trampove nove fotografije uzburkale javnost: Svi su primjetili jedan detalj FOTO

Fotografi su snimili čudan osip na vratu predsednika Amerike,...

Otkriven zvanični uzrok smrti Erika Dejna

Glumac Erik Dejn, poznat po ulozi u seriji Uvod...

Miloš o trenutnoj situciji u Dubaiju: Arapi u panici, Balkanci opušteno na plaži

Nakon što su eksplozije i detonacije uplašile stanovnike i...

Kejt Midlton odbila zahtjev fana: „Ne mogu to da potpišem“

Kejt Midlton odbila je da potpiše autogram obožavaocu tokom...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име