1 C
Bijeljina
петак, јануар 2, 2026
NaslovnaSportFudbalRadnikov biser Stefan Josipović upisao prvenac na zvaničnim utakmicama

Radnikov biser Stefan Josipović upisao prvenac na zvaničnim utakmicama

Datum:

Odlična partija Radnika i nastavak borbe za povratak u Premijer ligu obilježio je jedan jako lijep detalj, a to je prvi gol u zvaničnim utakmicama mladog Stefana Josipovića (2004.god.), izdanka Radnikove škole.

Popularni Joske od početka sezone je standardan u zadnjoj liniji sa prekaljenim Nenadom Gavrićem i nastavlja da pruža odlične partije.

Velike zasluge za dobre igre ovog mladića idu i treneru Đuriću koji je uprkos neiskustvu mladog Josipovića i jakoj konkurenciji, istrajao u namjeri da mu pruži kontinuiranu šansu i još jednom potvrdi stav klupskog rukovodstva da je budućnost kluba u Radnikovoj djeci koja kada pokažu talenat i visok nivo profesionalizma, sigurno dobijaju šansu za dokazivanje.

Profesionalizam, predanost u radu i pravo sportsko ponašanje samo su neke od osobina koje prema riječima trenera Đurića i njegovih saigrača krase mladog Josipovića, koji sigurno predstavlja pravi primjer svojim vršnjacima i budućim naraštajima kako se poštenim radom zasluži šansa u dresu voljenog kluba.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Mijatović priznao loš odnos sa Lazovićem; Ima poruku za Zvezdana Terzića

Potpredsednik FK Partizan Predrag Mijatović otvoreno je priznao da...

Novak primio nagradu od Ronalda: Razgovarao sa Pogbom

Najbolji teniser svih vremena Novak Đoković, juče je dobio...

Preminuo Vasil Ringov

Tužne vesti stižu iz Skoplja. U 71. godini života,...

Milojević se u 5 riječi oprostio od Zvezde

Vladan Milojević se oglasio nakon odlastka iz Crvene zvezde. Vladan...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име