16 C
Bijeljina
субота, октобар 25, 2025
NaslovnaSportKošarkaProblem za Partizan: Panter se povredio pred finale sa Zvezdom

Problem za Partizan: Panter se povredio pred finale sa Zvezdom

Datum:

Kevin Panter, košarkaš Partizana, doživeo je povredu u meču polufinala domaćeg šampionata protiv Mege.

Pantera nije bilo na parketu tokom drugog poluvremena „majstorice“ u kom je njegov tim slavio lako rezultatom 96:68 i tako obezbedili plasman u finale gde ih čeka Crvena zvezda.

Vest o povredi Pantera je na konferenciji za medije posle meča podelio trener crno-belih Željko Obradović.

„Probaćemo da se pripremimo najbolje što možemo, da vidimo prvo u kom smo zdravstvenom stanju jer imamo mnogo problema. Panter nije igrao drugo poluvreme preventivno zbog bola u kolenu, sutra će da se pregleda pa ćemo da vidimo da li je sposoban“, rekao je Obradović kojem to nisu jedini problemi:

„Pričao sam i posle druge utakmice da i Smailagić ima povredu kolena i da praktično nije ni igrao, igrao je 5 minuta. Večeras je i on pred kraj tražio izmenu, gde je osetio bol pa smo ga sačuvali tako da ima još rovitih igrača ali tako je-kako je. Izaći ćemo sa kim možemo, probati da damo sve od sebe i to je to.“

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Maestralni Luka Dončić za istoriju!

Košarkaši Los Anđeles Lejkersa na svom terenu deklasirali su...

Partizan očajan, Pariz zatrpao koševe u beogradskoj Areni

Košarkaši Partizana pretrpeli su poraz od Pariza 101:83 u...

E, ovo je bomba – Partizan pred NBA pojačanjem!

Košarkaši klub Partizan na ivici je da dovede američkog...

Gotovo – Partizan platio obeštećenje za novog centra, otkriveni detalji ugovora!

Bruno Fernando uskoro će i zvanično pojačati redove Partizana,...

Zvezda uništila Baskoniju!

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su Baskoniju 90:72 u 6....
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име