21 C
Bijeljina
уторак, септембар 9, 2025
NaslovnaSportKošarkaOvo je verovatnoća da će Partizan otići u Top 10 Evrolige posle...

Ovo je verovatnoća da će Partizan otići u Top 10 Evrolige posle poraza od Olimpijakosa

Datum:

Košarkaši Partizana su poraženi od Olimpijakosa u okviru 32. kola Evrolige sa 74:69, a gde su imali sve u svojim rukama na 10 minuta do samog kraja, kada su doživeli pravo samoubistvo. Oni su prokockali svoju prednost od +13, dopustili su Grcima povratak, ali i pobedu.

Imao je Partizan mnogo toga u svojim rukama, praktično, pobedom bi završili mnogo toga i oni bi se pitali za sve pred poslednja dva kola, ali, ovim porazom su dodatno zakomplikovali svoju situaciju, jer, pobeda Efesa im je dodatno otežala posao, pošto će sada morati da gledaju ka Turskoj.

Naime, Efes je sada pobedom protiv Baskonije obišao Partizan na 10. mestu, te imaju jednu pobedu više, dok se Partizan nalazi na deobi od 11. do 14. mesta sa Žalgirisom, Milanom i Valensijom sa po 14 pobeda i 18 poraza.

Samim tim, ukoliko je verovati kvotama i prilikama, da se Partizan nađe u TOP 10 fazi, trenutna kvota iznosi 2.75.

Drugim rečima, prevedeno u procente, Partizan trenutno ima 36 odsto šanse da se domogne naredne faze!

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

„Ne želim, niti mislim da treba da branim izbor Pešića“

Vlada Jovanović, trener subtičkog Spartaka, govorio je o finalnom...

Luka Mitrović napustio Crvenu zvezdu

Srpski košarkaš Luka Mitrović neće biti član Crvene zvezde...

Srbija stotkom ispratila Sloveniju iz Arene

Košarkaška reprezentacija Srbije ubedljivo je savladala selekciju Slovenije rezultatom...

Otkazana utakmica Partizana u Sidneju!

KK Partizan neće igrati turnir utakmicu 22. septembra u...

Pešić govorio o zdravlju Vasilija Micića: „Pa ništa…“

Selektor Srbije Svetislav Pešić se još jednom dotakao zdravstvenog...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име