22.1 C
Bijeljina
субота, септембар 6, 2025
NaslovnaSportKošarkaŽoc nakon derbija: "Nemam nikakav čarobni štapić"

Žoc nakon derbija: „Nemam nikakav čarobni štapić“

Datum:

Partizan je zasluženo pobjedio Crvenu Zvezdu u okviru 11.kola Evrolige. Ovo su impresije Željka Obradovića nakon derbija.

„Niko od njih nikad nije igrao derbi, Balša je otišao sa reprezentacijom, Vanja je povređen. Probali smo da im objasnimo kakva je utakmica i da moraju da budu koncentrisani. U prvom poluvremenu nismo imali niti jednu izgubljenu loptu. Treba da igramo dobro u kontinuitetu“, rekao je Obradović između ostalog na konferenciji za medije.

Ajzea Majk odigrao dobro.

„Dugo sam razgovarao sa njim. Dao sam mu šansu u ABA ligi. Pre par kola je igrao protiv Železnika 31 minut, u Baru je imao veliku minutažu. Bio je planiran da bude startna četvorka. To je važno, da se još jedan igrač u rotaciji uključuje. Ostali igrači imaju sitne probleme. Karlik nije trenirao u utorak, odradio je samo jedan trening u sredu, a odigrao je fantastičnu utakmicu u sredu.“

Odličan Partizan u derbiju.

„Nemam nikakav čarobni štapić„, kazao je Obradović i objasnio da kroz priču sa igračima pokušava da stvari postavi na pravo mesto.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

„Ne želim, niti mislim da treba da branim izbor Pešića“

Vlada Jovanović, trener subtičkog Spartaka, govorio je o finalnom...

Luka Mitrović napustio Crvenu zvezdu

Srpski košarkaš Luka Mitrović neće biti član Crvene zvezde...

Srbija stotkom ispratila Sloveniju iz Arene

Košarkaška reprezentacija Srbije ubedljivo je savladala selekciju Slovenije rezultatom...

Otkazana utakmica Partizana u Sidneju!

KK Partizan neće igrati turnir utakmicu 22. septembra u...

Pešić govorio o zdravlju Vasilija Micića: „Pa ništa…“

Selektor Srbije Svetislav Pešić se još jednom dotakao zdravstvenog...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име