2.7 C
Bijeljina
петак, новембар 28, 2025
NaslovnaSportKošarkaJoš jedan odlazak iz Partizana: Talentovani Savo Drezgić karijeru nastavlja u Americi

Još jedan odlazak iz Partizana: Talentovani Savo Drezgić karijeru nastavlja u Americi

Datum:

Ekipa Partizana biće umnogome drugačija kada Željko Obradović bude iskupio košarkaše posle letnje pauze. Usledio je još jedan odlazak, pošto je talentovani mladi košarkaš, Savo Drezgić odlučio da karijeru nastavi u SAD.

On će biti deo Džordžije, a podsetimo, završnicu prošle sezone proveo je u „DME akademiji“ na Floridi, što je neka vrsta srednjoškolskog tima, gde se potom vratio u Partizan za završnicu Superlige Srbije.

Ovog puta se odlučio za drugu ekipu, a imao je mnogobrojne ponude poput onih sa Stenforda, Kalifornije, Arizona Stejta, ali je na kraju odabrao „Buldogse“.

Mladi košarkaš iza sebe ima sjajnu sezonu, odigrao je par utakmica u ABA ligi, a posebno se istakao na Evroliginom „NextGen“ turniru, gde je imao prosek od 19,3 poena uz 7,8 skokova i 5,3 asistencije za Partizan.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Danas pada odluka, armija navijača Partizana želi samo jedno: Željko ostani!

Za sve navijače Partizana ovaj petak doneo je jedan...

Uprava Partizana poručila Obradoviću: Nećeš ti nigdje, povuci ostavku!

Košarkaški klub Partizan oglasio se saopštenjem nakon sastanka Izvršnog...

Grci tvrde: Obradović nije otišao zbog loših rezultata, nego zbog pritiska vlasti u Srbiji

Odlazak Željka Obradovića sa klupe Partizana, uprkos veoma lošoj...

Kakva Zvezda, strašna Zvezda: Nadoknađen minus 12 u bratskom derbiju“

Košarkaši Crvene zvezde su došli do nove pobede u...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име