петак, септембар 20, 2024
NaslovnaSportFudbalIgrač Rome doveo do ludila De Rosija: Prišao klupi da ga ovo...

Igrač Rome doveo do ludila De Rosija: Prišao klupi da ga ovo pita, pa osetio bes svog trenera

Otkako je došao u Romu sredinom januara, Danijele De Rosi je bukvalno preporodio Vučicu koja je u četvrtak veče uspela da izbaci Milan i da se domogne polufinala Lige Evrope!

Nakon 1:0 u gostima, Roma je i u revanšu savladala Rosonere. ovoga puta rezultatom 2:0, iako su od sredine prvog poluvremena igrali sa igračem manje.

Nije bilo lako onima koji su ostali na terenu, trebalo je izdržati do kraja utakmice brojčano slabiji, što se javno videlo u primeru defanzivca Dijega Ljorentea koji je usput doveo do ludila svog trenera.

Igrao se 71. minut, Ljorente je prišao De Rosiju da ga upita koliko još ima do kraja, a nekadašnji reprezentativac Italije je bukvalno poludeo, počeo da viče i da maše rukama.

Uspela je Roma da sačuva mrežu i u tih poslednjih 20 minuta, te će u borbi za finale odmeriti snage sa Bajerom iz Leverkuzena.