среда, септембар 18, 2024
NaslovnaSportFudbalKatastrofalni Stanojević i Partizan izgubili od OFK Beograda

Katastrofalni Stanojević i Partizan izgubili od OFK Beograda

Datum:

U derbiju 8. kola Mozzartbet Superlige Srbije OFK Beograd je savladao Partizan rezultatom 3:2 (1:2) na stadionu „Kraljevica“.

Beogradski derbi igran u Zaječaru je opravdao očekivanja, a na kraju smo videli šokantan rasplet, jer je Partizan do 86. minuta vodio, a na kraju se kući vraća bez ičega.

Ipak, sopstvenim greškama i nedisciplinom Marija Jurčevića je poklonjen penal iz kog je palo izjednačenje, a zatim je potpuni nokaut usledio u šestom minutu nadoknade.

OFK je sada na trećoj poziciji sa 16 osvojenih bodova, dok je Partizan na 6. mestu sa samo 11, ali i dve utakmice manje.

Partizan će „večiti“ derbi, koji je zakazan za ponedeljak, 23. septembar od 20.00 u Humskoj, dočekati sa čak osam bodova i utakmicom manje od Crvene zvezde.

Međutim, Partizanov poraz opet je režirao trener Aleksandar Stanojević, koji je nerazumljivim izmjenama, izvođenjem Natha, (kao protiv Lugana, kada je izveo Zahida a ubacio u igru Ovusua), gurnuo Partizan u poraz.

OFK – Partizan 3:2 (1:2)