6 C
Bijeljina
четвртак, децембар 11, 2025
NaslovnaVijestiRepublika SrpskaBanja Luka: Puklo nebo iznad grada, meteorolozi su upozoravali na ovo

Banja Luka: Puklo nebo iznad grada, meteorolozi su upozoravali na ovo

Datum:

Snažno nevrijeme praćeno grmljavinom i kišom pogodilo je Banjaluku, a očekuju se pljuskovi uz maksimalnu jačinu vjetra od 11 kilometara na čas.

Za čitavu BiH izdato je žuto upozorenje.

Nakon sunčanog jutra koje nas je dočekalo u većem dijelu Bosne i Hercegovine, u popodnevnim satima će doći do nove promjene.

Bh. meteorolozi su početkom sedmice pisali o tome kako je srijeda potencijalno opasan dan zbog količine kiše koja bi mogla pasti na određenim područjima.

Olujni sistemi će biti sporopokretni, tako da iznad pojedinih područja mogu istresti veću količinu kiše za kratko vrijeme. Usljed toga postoji opasnost za izbijanje bujičnih poplava.

Danas manje nestabilno u Hercegovini i na jugozapadu BiH gd‌je će se većinom zadržati suho vrijeme uz promjenjivu oblačnost, napisali su na FB stranici BH Meteo.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

RAZMJENA ISKUSTAVA I RJEŠENJA: Ugljevik ugostio direktore domova zdravlja Srpske

Ugljevički Dom zdravlja ugostio je danas članove Aktiva direktora...

Šekovići: RSS uručila pomoć borcu Slaviši Ševkušiću, potreban novac za dalje liječenje

Predsjednik Regionalnog odbora Zvornik Republičke stranke Srpske /RSS/ Miljan...

Studenti otkrili datum velikog protesta u Novom Pazaru

Studenti u blokadi Državnog univerziteta u Novom Pazaru najavili...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име