19.3 C
Bijeljina
четвртак, септембар 11, 2025
NaslovnaMagazinZdravljeTurski proizvod za potenciju: Med koji se pravi od maka

Turski proizvod za potenciju: Med koji se pravi od maka

Datum:

Mnogi građani oglase pretražuju ne bi li došli do posla, a u velikoj mjeri interesuju se i za kupovinu automobila, nekretnina, tehničkih aparata i opreme.

Putem oglasa mogu da se nabave i raznorazne igračke za odrasle, koje je, u svakom slučaju, lakše onlajn naručiti nego obigravati seks-šopove.

Zanimljivo je, međutim, da je primat nad dosadašnjim „klasičnim“ seksualnim pomagalima u poslednje vrijeme zauzeo jedan proizvod koji se – jede?!

Naime, kad se na pojedinim oglasima otvori kategorija sa ovim stvarčicama, ubjedljivo dominiraju oni u kojima se nudi – med za potenciju.

Riječ je o turskom medu čija teglica od 43 grama košta i do nevjerovatnih 25 KM?! Ovaj med se naziva  “medeni macun” ili “medeni slatkiš”, a, između ostalog, pravi se od biljke maca ili maka.

Pomenuti med u javnosti se često promoviše kao sredstvo za poboljšanje seksualne funkcije i potencije, a posebno je omiljen među ljudima koji preferiraju liječenje tradicionalnom medicinom.

Kako prodavci ovog meda tvrde, riječ je o 100 odsto prirodnom proizvodu, a, prema uputstvu, malu kašiku treba pojesti pola sata prije odnosa.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Slavni glumac se bori s disleksijom: „Zastrašujuće je…“ FOTO

Zvezda filma "Spajdermen" koristi svoju kreativnost i odlučnost da...

Zvijezda „Čuvara plaže“ otkrila potresne detalje o svom zdravstvenom stanju

Glumica Nikol Egert, zvezda serije Čuvari plaže, podelila je...

Kris Foreman otkrio da vodi bitku sa neizlečivom bolešću: „Vratiću se, obećavam“

Član legendarne britanske grupe Madness, Kris Foreman (69), otkrio...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име