14 C
Bijeljina
петак, октобар 24, 2025
NaslovnaMagazinModaPoznatoj manekenki preti hapšenje

Poznatoj manekenki preti hapšenje

Datum:

Kejti Prajs je zaprećeno hapšenjem nakon suđenja vezanog za njen bankrot.

Bivši model i manekenka Kejti Prajs je trebalo danas da svedoči o svojim finansijama u Višem sudu, međutim, ona je javila svojim advokatima da ipak neće moći da prisustvuje suđenju.

Kejti je zakasnila sa obaveštenjem, pa se to tumači kao nepoštovanje suda, s obzirom na to i da su dokazi kasno dostavljeni.

„U veoma smo ozbiljnoj situaciji zbog toga. Njoj može biti izrečena kazna zadržavanja u zatvoru ili novčana kazna, a postoji čak i mogućnost od izdavanja poternice za njeno hapšenje.

Inače, Kejti je po drugi put proglašena bankrotom zbog neplaćenog poreza od 761.994 funti. Njoj je naređeno da 40 odsto svog prihoda od Onli Fansa u naredne tri godine isplaćuje.

Od Kejti se očekivalo da će na sudu prikazati sve svoje prihode i ustanoviti kako će plaćati kaznu, ali ona se nije pojavila, prenosi The Sun.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Najrizičnije čizme su opet moderne i žene su „odlijepile“ za njima FOTO

Zaboravite na rančeve i prašnjave puteve Divljeg zapada –...

Umro tvorac modnog brenda koji Srpkinje obožavaju

Kada je 1984. godine Hoze Marija Kasteljano, koji je...

Margo Robi je ovog puta pokrila intimne djelove tijela, ali… FOTO

Čuvena lepotica još jednom je opravdala titulu najlepše žene...

Seksi plavuša postaje važnija od svega kad istakne grudi u prvi plan FOTO

Sidni Svini zablistala je na dodeli Emi nagrada kao...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име