Već neko vreme kruže priče o sukobu u porodici Bekam, a prema tvrdnjama izvora, pomirenje nije u planu.
Bruklin Bekam, sin Dejvida i Viktorije Bekam, navodno je svojoj porodici rekao da ne želi da ima nikakav kontakt sa njima, tvrde izvori za Pejdž siks.
Već neko vreme kruže priče o svađi u slavnoj porodici, a sve je prešlo na viši nivo jer Bruklin više ne želi da odgovara na poruke koje mu njegova porodica šalje.
Osim što nije u kontaktu sa roditeljima, najstariji sin slavnog fudbalera i modne dizajnerke ne razgovara često ni sa svojom braćom Romeom i Kruzom, kao ni sa sestrom Harper, sa kojima je uvek bio jako blizak.
Izvori bliski Bruklinu nedavno su rekli kako je on izrazito srećan što će njegov otac da dobije titulu viteza kao i da zna koliko je to važno. Međutim, za tu je vest saznao putem medija, a ne od svoje porodice.

„Bruklin je svojoj porodici rekao da ne želi kontakt i ne odgovara onima koji pokušavaju da stupe u kontakt“, rekao je jedan izvor blizak njima. Ipak, izvor je takođe dodao da Bruklin nije od svoje porodice tražio da prestanu da ga kontaktiraju.
„Trebalo bi da se svi usredsrede na veliku čast Dejvida Bekama, istakao je.
Bruklin i njegova supruga Nikola su prošli mesec preskočili proslavu Dejvidovog 50. rođendana, a glavni je razlog navodno bila Kim, tadašnja devojka Romea Bekama.