14.3 C
Bijeljina
недеља, мај 18, 2025
NaslovnaMagazinMuzikaTonči Huljić o novoj pjevačici "Magazina": "Ona je savršen spoj prošlosti i...

Tonči Huljić o novoj pjevačici „Magazina“: „Ona je savršen spoj prošlosti i budućnosti“ VIDEO

Datum:

Mnogo prašine podiglo se kada je grupa Magazin nedavno otkrila da ima novu pevačicu.

U pitanju je mlada Lorena Bućan, za koju frontmen grupe Tonči Huljić ima samo reči hvale.

Kako je ispričao u emisiji „150 minuta“ televizije Prva, ubrzo nakon što je čuo Lorenino izvođenje u jednom talent šou ptogramu, znao je da će ona biti novi vokal čuvene grupe.

„Ona ne zna da sam ja to sa njom imao u planu već četiri godine. Upoznao sam je u muzičkom talent šou u kojem sam bio deo žirija. Svi smo primetili jednu devojku koja je svojim način pevanja bila „jedan kroz jedan“ Doris Dragović. Tek kasnije smo shvatili da ima tek 16 godina. Ona je potom odnela nagrade na dva festivala i počela sebi graditi ime, tako da je ovo prva pevačica grupe „Magazin“ koja dolazi u bend kao već formirano ime. U njoj sam prepoznao priču koja može spojiti „tradicionalni Magazin“, onaj od pre pa sve to Jelene Rozge. Ona je taj savršeni spoj prošlosti i budućnosti“, rekao je Tonči Huljić, dok Lorena ne krije koliko je ponosna na poređenje sa Doris Dragović.

Tonči Huljić o Evroviziji: "Civilizacija nam se urušava"

„Imala sam malo godina kada su počeli da me porede sa njom. Doris je jedna jedina diva, pevačica koja se jednom rodi i naravno da mi to mora laskati“, priznala je Lorena.

Pevačica je potom otkrila kako se snašla kao vokal grupe Magazin:

„Mi smo kliknuli čim smo se upoznali. Prva proba nam je prošla fenomenalno… Tako da, što se tiče Magazina – skroz sam se ukopila. Magazin je deo kulture, više od muzičkog benda“, rekla je Lorena.

Reklame

Povezane vijesti

Mreže „gore“ zbog nastupa prošlogodišnjeg pobjednika Evrovizije

Prošlogodišnji pobednik Evrovizije u Malmeu, Nemo, ponovo je postao...

Poznati reper iznenada preminuo

Francuski reper Vernoj preminuo je u 31. godini.   Francuski reper...

Hrvati odljjepili za srpskom pjevačicom: Skinula Tompsona sa trona na Yotubeu VIDEO

Tea Tairović s pesmom 'Çok Güzel' skinula je Tompsona...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име