3.2 C
Bijeljina
недеља, децембар 14, 2025
NaslovnaMagazinMuzikaBaby Lasagna odbio da nastupa kao pregrupa Edu Širanu: "Bio je škrt"

Baby Lasagna odbio da nastupa kao pregrupa Edu Širanu: „Bio je škrt“

Datum:

Hrvatski muzičar Baby Lasagna otkrio je razlog zbog kog su on i članovi njegovog benda odbili da nastupaju na koncertu Eda Širana u Zagrebu.

 

Prošlogodišnji predstavnik Hrvatske na Evroviziji, Baby Lasagna, gostovao je u jutarnjoj emisiji radija Antena Zagreb, gde je govorio o izlasku svog dugoiščekivanog albuma „Demons & Mosquitoes“.

Tom prilikom je govorio o detaljima u svojoj dosadašnjoj karijeri, ali je otkrio kako je zajedno s bendom trebalo da bude predgrupa slavnom Edu Širanu na zagrebačkom Hipodromu u avgustu prošle godine.

S tim u vezi, otkrio je i razlog zbog kojeg je odustao od nastupa na Širanovom koncertu, piše Klix.ba.

„Ne smem reći zašto nisam… Mislim smem, bio je malo škrt, ali dobro. To nije bio on, nego menadžer ili neko drugi“, naveo je Baby Lasagna.

Voditelj Saša Lozar se tom prilikom iznenadio pa našalio na Lasagnin račun, rekavši mu da je možda preskup, a Baby Lasagna je rekao da je iznos stvarno mali i potvrdno odgovorio kada ga je voditelj Lozar upitao „smatra li honorar uvredljivim“.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Francuska pobjedila na Dječijoj Pjesmi Evrovizije VIDEO

Danas je u Tbilisiju održana Dečija Evrovizija.   Pobedu je odnela...

Bad Bunny imao peh na koncertu: Okliznuo se i pao nasred bine VIDEO

Portorikanska zvezda, pevač Bed Bani (Bad Bunny) doživeo je...

Sjećanje na Džeja Ramadanovskog: Pet tužnih godina FOTO

Danas se navršilo pet godina od smrti Džeja Ramadanovskog,...

Velika promena na Evroviziji: Od sljedeće godine se sve mjenja

Organizatori Evrovizije najavili su značajne promene u pravilima glasanja...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име