10.5 C
Bijeljina
Петак, март 6, 2026
NaslovnaMagazinCeca Ražnatović kumovala pjevačima iz Zvezda Granda kojima je bila mentorka: Mia...

Ceca Ražnatović kumovala pjevačima iz Zvezda Granda kojima je bila mentorka: Mia i Darko otkrili detalje

Datum:

Mladi pevači Mia Smiljanić i Darko Gjorgjeski učestvovali su u Zvezdama Granda, a sada su otkrili detalje druženja i saradnje sa jednom od najvećih balkanskih zvezda, Cecom Ražnatović – koja im je doslovno „kumovala“

Naime, njih dvoje učestvovali su u prošlogodišnjoj sezoni, a kako su oboje bili kod Cece, brzo su se zbližili, a sada otkrili detalje saradnje sa njom.

– Nas dvoje smo bili prošle sezone u Zvezdama Granda i tamo smo se upoznali. Ceca je bila prva koja nas je spajala kao par. Ona je divna, profesionalna i žena koja je bukvalno zmaj – rekla je Mia.

Mia i Darko su zatim objasnili da ih je Ceca „spojila“, te da su nakon takmičenja započeli da rade zajedno.

Otkrili su i koji je prvi savet koji im je dala Svetlana od samog početka.

– Prvo što mi je Ceca rekal je da izađem iz lika pratećeg vokala, ali ja sam u Grandu imala jako ogromnu tremu – istakla je Mia.

Inače, njih dvoje su u duetu već objavili tri numere koje beleže milionske preglede, a najuspešnija je numera „Da li, da li“ – koja je veoma popularna na svim platformama.

Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

LAVINA: „Desilo se nešto nevjerovatno“ FOTO

Puna 24 sata nakon pobede na Pesmi za Evroviziju...

Bivši učesnik PZE žestoko komentarisao pobednike: „Nije dobro, baš nije dobro“

Muzičar Marko Mandić, nekadašnji takmičar Pesme za Evrovizijiu, žestoko...

Metal bend iz Niša sve oduševio: Evo ko su predstavnici Srbije na Evroviziji FOTO/VIDEO

Predstavnik Srbije na 70. takmičenju za Pesmu Evrovizije je...
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име