18.8 C
Bijeljina
недеља, септембар 14, 2025
NaslovnaBijeljinaGradske vijestiPozorišni festival “Dani komedije” u Bijeljini od 25. do 29. marta

Pozorišni festival “Dani komedije” u Bijeljini od 25. do 29. marta

Datum:

Pozorišni festival “Dani komedije” u Bijeljini biće održan od 25. do 29. marta kada će biti odigrano pet predstava teatara iz Republike Srpske i Srbije,

Prve večeri biće 25. marta biće odigrana predstava “Boing, boing” beogradskog “Teatra na brdu” po tekstu Marka Kamelotija, u režiji Predraga Stojmenovića, a igraju Radovan Vujović, Jelena Gavrilović, Viktor Savić, Marina Vodeničar, Nada Macanković i Borka Tomović.
 
Konferencija za medije će se održavati svake večeri festivala u sali za vjenčanja Centra za kulturu sa početkom u 19:00 časova. 
U ponedeljak, 25.03.  na konferenciji za medije će se predstaviti glumci predstave “Boing, boing” beogradskog “Teatra na brdu”.
Pratite www.bijeljinalive.com putem društvenih mreža Facebook i Instagram.

Reklame

Povezane vijesti

Težak udes u Donjem Dragaljevcu: Smrtno stradalo jedno lice

Na magistralnom putu Bijeljina-Brčko, u mjestu Donji Dragaljevac, grad...

Lišen slobode u Bijeljini zbog više krivičnih djela

Policijski službenici Policijske uprave Bijeljina juče su u okviru...

Evropska sedmica mobilnosti počinje 16. septembra

Od utorka, 16. septembra do ponedeljka, 22. septembra, Bijeljina...

PU Bijeljina: Provalio u prostorije javne institucije, ukrao dva putnička automobila i računarsku opremu

Policijski službenici Policijske uprave Bijeljina, danas 10. septembra 2025....
spot_img

POSTAVI ODGOVOR

молимо унесите свој коментар!
овдје унесите своје име